دیبافت
خانه / پتو ژله ای / قیمت پتو ژله ای در طرح های مختلف به صورت عمده ای

قیمت پتو ژله ای در طرح های مختلف به صورت عمده ای

اگر به دنبال این هستید که یک پتوی نرم، لطیف، گرم و در عین حال سبک را تهیه کنید، پیشنهاد می دهیم که نوع ژله ای این کالای خواب را از دست ندهید. یکی از بهترین پتوهایی که در حال حاضر می شود در بازار آن را پیدا کرد، همین محصول می باشد. در همین حال، برای به دست آوردن قیمت پتو ژله ای در طرح های مختلف به صورت عمده ای و تکی، می توانید به منابع متفاوتی مراجعه کنید. این پتوها در رنگ های بسیار زیبا و دلنشینی هم از سوی تولیدی ها روانه مراکز فروش می گردند. 

قیمت پتو ژله ای در طرح های مختلف به صورت عمده ای

تجارت ویژه بهترین نوع پتو ژله ای

تجارت ویژه بهترین نوع پتو ژله ایپتوهای ژله ای مشخصات خاص خود را دارا می باشند. این نوع از پتوها، دارای پرزهای کوتاه و نرمی هستند. همین طور به راحتی تا می شوند و می توان آن ها را در کوچکترین جای یک کمد جای دارد. این مدل از پتوها را می توان در رنگ بندی های بسیار زیبا و متفاوت، طرح های گوناگون و همین طور ابعاد مختلفی به دست آورد. 

یکی از پتوهایی که در چند سال اخیر با استقبال زیادی روبرو شده است، همین نمونه می باشد که در نوع خود بی نظیر است. از طرفی، برای سنین مختلف هم می توانید این مدل از کالای خواب را به دست آورید. خلاصه این که، اگر به دنبال یک محصول خوب هستید، حتماً در لیست خرید زمستانی تان این پتوها را در نظر بگیرید. 

اما با در نظر داشت همه این مزیت ها، تجارت ویژه بهترین نوع پتو ژله ای نیز از رونق خوبی برخوردار می باشد. شما نوع با کیفیت پتو ایرانی را می توانید با مراجعه به مرکز عرضه پتو که در هر شهری وجود دارد، به دست آورید. از طرف دیگر، نمایندگی پتو ایرانی را در مناطق متفاوتی از کشورمان به راحتی می شود پیدا کرد و خرید را انجام داد. 

پخش پتو ژله ای از جانب فروشگاه های متفاوت آنلاین نیز انجام می شود. این فروشگاه ها هر زمانی از شبانه روز ارائه خدمات می کنند و سفارش مشتریان را می پذیرند. 

ارزان ترین قیمت پتو ژله ای کودک در کشور

ارزان ترین قیمت پتو ژله ای کودک در کشورپتو ژله ای کودک، یکی از بهترین کالاهای خواب به شمار می رود. این پتوها اگر از الیاف خوبی بافته شده باشند، مزیت های متفاوتی را می توانند داشته و بدون دغدغه از آنان استفاده کرد. قابل ذکر است که پتوهای کودک، طرح های زیادی دارد و به آن پتو عروسکی هم اطلاق می شود و برندهای متعددی هم آن را تولید می کنند. 

این پتوها، در مدل های کلاه دار و بی کلاه تولید می گردند. آن قدر نرم و لطیف هستند که به راحتی می توانید دور نوزادتان بپیچانید و در فصول سرد، از هر گونه رسیدن هوای سرد با به بدن کودک جلوگیری نمایید. با همه این ها، می شود به فروشگاه پتو ژله ای در گوشه و کنار شهرهای گوناگون مراجعه کنید و نوع مرغوب آن را به دست آورید. 

در کنار این، با جستجوی بیشتر خواهید توانست که در همه جای کشور، ارزان ترین قیمت این کالای خواب را جویا شده و اقدام به خرید آن نمایید. 

خریدار پتو نوزادی در مدل ژله ای بایستی توجه داشته باشد که این گونه از پتوها از جنس های متفاوتی ساخته می شوند؛ پس در هنگام تهیه حتماً به معتبرترین عرضه کنندگان مراجعه کند و با تضمین کیفیت پتو را به دست آورید. بهترین پتو ایرانی در مدل ژله ای را برندهای مطرح می سازند که اندکی قیمت شان بالاتر از نوع معمولی می باشد. 

صادر کننده بهترین نوع پتو مسافرتی

صادر کننده بهترین نوع پتو مسافرتیپتوها انواع گوناگونی دارند. یکی از سبک ترین و در همین حال از جمله محصولاتی که می شود آن را راحت و بدون این که وزن سنگینی را متحمل شوید، نوع مسافرتی است. البته باید توجه کنید که برخی از این پتوها به عمر کوتاهی دارند و علت آن هم استفاده از الیاف نه چندان با کیفیت می باشد. آن ها به مرور زمان پرز می دهند. 

ولی فروش پتو ایرانی مسافرتی با بهترین کیفیت را می شود از کارخانه های متعددی تهیه کرد. آن ها صادر کننده اصلی این محصولات به کشورهای گوناگونی به شمار می روند. اغلب چنین محصولاتی به کشورهای همجوار صادر می شوند که در این جا به ذکر چند نام بسنده می کنیم: 

 • افغانستان 
 • عراق 
 • قطر 
 • ترکیه 
 • روسیه 
 • عمان 
 • و غیره 

فروشگاه خرید و فروش پتو دخترانه

فروشگاه خرید و فروش پتو دخترانهپتوها را تولیدی ها برای سنین و همین طور جنسیت های متفاوتی تولید می کنند. این باعث می شود تا تنوع در بازار بیشتر به دید برسد و از طرفی، کسانی که می خواهند نوع خاص محصول را به دست آورند، راحت به خواسته خود برسند. از کسانی که زیاد به رنگ، طرح و همین طور مدل پتوها و سایر کالاهای شان بها می دهند، دختر خانم ها هستند.

پتوهایی که برای این قشر از جامعه در بازار خرید و فروش می شود، تنوع زیادی دارد. آن ها را می توان در رنگ های بسیار شاد و همین طور طرح هایی مانند: عروسکی، شخصیت های مشهور کارتونی خانم، طرح های طبعیت و غیره موارد دیگر به دست آورد. 

این پتو ها را فروشگاه های کالای خواب حضوری و غیر حضوری ارائه می دهند. آن ها انواع پتو ایرانی و خارجی را برای این رده سنی و این بخش از جامعه ارائه می کنند. 

از این میان پتو ژله ای دخترانه را هم می شود در گزینه های خریدتان اضافه کنید. محصولی بسیار خوب را بخرید. هم چنین امکان این وجود دارد که اگر فروشنده هستید و می خواهید به شکل تکی آن را در بازار ارائه دهید، به کارخانه پتو ژله ای و یا شعب رسمی آن مراجع کنید و به گونه عمده ای محصول مورد نظرتان را خریداری کنید. 

قیمت روز انواع پتو های ایرانی طرحدار

قیمت روز انواع پتو های ایرانی طرحدارطرح، یکی از موضوعات مهم در پتو می باشد. عموماً پتو طرحدار نیز با نرخی بالاتر ارائه می شود. در این زمینه می شود آن ها را به دو دسته اصلی تقسیم بندی کرد:

 1. طرح برجسته: این گونه از پتوها را اگر روی شان با دست لمس کنید، آشکارا متوجه می شوید که برجستگی هایی را دارا است و حس خوشایندی دست می دهد. 
 2. طرح معمولی: بسیاری از پتو با این که طرح دارند؛ ولی به گونه ای است که طرح شان برآمدگی ندارد و کاملاً ساده به نظر می رسند؛ علی رغم مدل های متفاوت شان. 

از جانب دیگر، تا جایی که دل تان بخواهد، پتوهای طرح دار و گلدار وجود دارد. آن ها را می توان برای رده های سنی مختلفی و بر اساس سلیقه ای که جوانان، نوجوانان و کودکان تان دارند، تهیه کنید. 

اما اگر می خواهید که از تازه ترین قیمت روز انواع پتوهای ایرانی طرحدار مطلع شوید، خوب است که سری به بازارهای کالای خواب بزنید. این گونه راحت و بدون دغدغه لیستی از نرخ ها را به دست خواهید بود. سپس قادر خواهید بود که پتوها را از هر نظری با هم دیگر مقایسه کنید و نوع مناسب و ارزان را بخرید. 

مقایسه پتو ایرانی درجه یک با پتو خارجی

مقایسه پتو ایرانی درجه یک با پتو خارجیدر بازار کشورمان پتوهای ایرانی و خارجی عرضه می شوند. نوع درجه یک هر کدام از آن ها خواص و مزیت های ویژه خود را دارند. در کل اگر بخواهیم مقایسه ای بین آن ها داشته باشیم، متوجه می شویم که با هم دیگر چندان فرقی ندارند. تنها مسئله در حال حاضر نرخ های نوع خارجی است که از ارزش بالاتری به دلیل قیمت ارز برخوردار اند. 

اما پتوهای درجه یک، چه ویژگی هایی را دارا می باشند؟ در این جا به چند مشخصه اصلی اشاره می کنیم که شما را در هنگام خرید، کمک خواهد کرد: 

 • از بهترین الیاف طبیعی و یا مصنوعی ساخته شده اند. 
 • کارخانه ها با دستگاه های پیشرفته با فناوری بالا آن ها را تولید کرده اند. 
 • عمر و دوام زیادی دارند. 
 • دارای نشان های استاندارد ملی و جهانی می باشند. 
 • قابل شستشو با دست و ماشین هستند. 
 • از همه مهمتر این که تضمین شده می باشند. 
 • همین طور به هیچ عنوان حساسیت پوستی و تنفسی را ایجاد نمی کنند. 

مرکز عرضه پتو در تهران

مرکز عرضه پتو در تهراندر پایتخت کشومان تهران، مراکز متفاوتی را می شود پیدا نمود که در آن انواع کالای خواب ارائه می گردند. در این بازارها، فروشگاه های زیادی را می شود پیدا کرد. آن ها در کار عرضه پتوهای ایرانی و خارجی به شکل عمده و جزئی می باشند. در کنار خرید به شکل تکی و یا بسته بندی شده، می توان نوع کیلویی پتوها را هم تهیه کرد. 

در کل، توجه کنید که در این بازارها به فروشندگان مطمئن سر بزنید. آن ها را می توان نمایندگی های شرکت های تولیدی و وارداتی عنوان کرد و یا این که برخی از ارائه دهندگانی که از سابقه ای طولانی برخوردار می باشند. از این عرضه کنندگان امکان تهیه پتو جنس خوب امکان پذیر است. 

گفتنی است که از طریق سایت های اینترنتی نیز خرید پتو مقدور می باشد. آن ها در هر جایی از تهران که باشید به محصول سفارش داده شده را به دست تان می رسانند. 

تولید کنندگان اصلی پتو ژله ای دو نفره

تولید کنندگان اصلی پتو ژله ای دو نفرهپتو ها را از لحاظ سایز نیز می شود به دو دسته تقسیم بندی کرد که به تک نفره و دو نفره مشهور هستند. 

نوع دو نفره را برای زوج های جوان پیشنهاد می دهیم که می توانند در زمستان یک روانداز بسیار خوب و گرمی را داشته باشند. اما تولید کنندگان اصلی چنین کالاهایی در اقصی نقاط کشورمان فعال هستند. آن ها نوع ژله ای و معمولی محصولاتی از این قبیل را ارائه می دهند. 

می توانید پتو ژله ای تهران و سایر تولیدی های دیگر را از هر گوشه از ایران تهیه کنید و یا سفارش آن را بدهید. همین طور راه های مختلفی را می شود در پیش گرفت که پتو ژله ای ارزان دو نفره را هم تهیه کرد. این پتو ها، همان گونه که حدس می زنید، سایز بزرگتری دارند. آن ها به شکل یک لا و دو لایه هم تولید و به فروش می رسند. 

سایت خرید و فروش پتو برجسته

سایت خرید و فروش پتو برجستهدر بالا به این اشاره کردیم که می شود با مراجعه به سایت های متعدد خرید و  فروش پتو را انجام داد. به این ترتیب شما می توانید یک سایت معتبر را بیابید و از آن با کیفیت ترین نوع پتو ژله ای برجسته را خریداری کنید. 

در هر حال، فروشگاه های آنلاین همواره در دسترس هستند. آن ها را از هر جایی که باشید می توانید با سرچی کوتاه پیدا کرده و سفارش عمده و تکی را ارائه کنید. 

از همه مهمتر این که این سایت ها خدمات ویژه ای را نیز در دست می گیرند؛ برای نمونه کالا را بدون این که وجهی از شما دریافت کنند، برای تان حتی به دور دست ترین نقاط ارسال می نمایند. 

بهترین برند پتو ژله ای مرغوب

بهترین برند پتو ژله ای مرغوبخریدار پتو ژله ای مرغوب، برای تهیه یک محصول که از جانب بهترین برندها تولید شده، می تواند به فروشندگان اصلی مراجعه کند. برای نمونه خود کارخانه ها (که به صورت عمده ای محصول را عرضه می دارند) نمایندگی های این شرکت ها و همین طور برخی از وب سایت های اینترنتی معتبر و مشهور. 

ولی پتو هایی که در ایران تولید می شوند، نام های مختلفی را دارا می باشند که نوع ژله ای هم زیر مجموعه آن ها قرار می گیرد. این پتوها عبارتند از: 

 • پتو پنبه ای 
 • پتو ارگانیک 
 • پتو پشمی 
 • پتو پشم شیشه 
 • پتو مسافرتی 
 • و غیره 

کیفیت پتو های ژله ای قشم

کیفیت پتو های ژله ای قشمدر جزیره زیبای قشم، بازارهای متعددی را می شود پیدا کرد که در آن پتو ژله ای هم عرضه می شود. عمدتاً محصولات فروشندگان این بازارها از خارج کشور تأمین می گردد. بسیاری از این کالاها از جنس خوبی برخوردار می باشند و به نوعی با کیفیت هستند. 

اما شما می توانید با رعایت نکاتی، نوع مرغوب را به دست آورید. مثلاً نگاه کنید که سرکجی نداشته باشد. همین طور نخی که برای دوخت پارچه دورشان استفاده شده، همرنگ زمینه خود پتو باشد. یا برای این که خیال تان راحت باشد، آن را بکشید و اگر پرزها پتو کنار نرفت، یک جنس خوبی را مشاهده کرده اید. 

معرفی سایز های مختلف پتو ژله ای

معرفی سایز های مختلف پتو ژله ای پتوها سایزهای متعددی دارند. به این معنی که بر اساس استانداردها برای کودکان و بزرگسالان، ابعاد مختلفی را در نظر گرفته اند که این باعث می شود تا بهتر از آن استفاده شود. 

برای نمونه، پتوهای کودک سایزهایی بین ۸۰*۱۱۰ و ۱۱۰*۱۴۰ را دارند. پتوهایی که به یک نفره مشهور هستند، ابعاد شان بین ۱۵۰*۲۲۰ و ۱۶۰*۲۲۰ می باشد. پتوهای دو نفره اندازه هایی بین ۲۴۰*۲۰۰ و ۲۴۰*۲۲۰ دارند. 

بیشتر کارخانه همین سایزها را برای تولید می کنند و به بازار جهت ارائه، عرضه می دارند. پتوهای ژله ای را نیز می شود در این سایزهای مختلف تهیه نمود. 

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

پاسخی بگذارید