دیبافت
خانه / پتو شادیلون / قیمت و نرخ روز مرغوب ترین پتو شادیلون در ایران

قیمت و نرخ روز مرغوب ترین پتو شادیلون در ایران

قیمت پتو شادیلون به عنوان یکی از بهترین برندهای تولیدی در ایران به صورت مدوام در حال تغییر است. عوامل و فاکتورهای زیادی در این امر دخیل هستند که گاهاً موجب سردرگمی خریداران و فعالان در بازار می شود. برای اطلاع از قیمت و نرخ روز مرغوب ترین تولیدات در این حوزه، بهترین راهکار چیست؟ مراجع مهم برای استعلام و تهیه لیست قیمت ارقام سفارشی چه کسانی هستند؟ آیا قیمت انواع پتو در بازار طی ماههای آینده سیر صعودی خواهد داشت یا نزولی؟

قیمت و نرخ روز مرغوب ترین پتو شادیلون در ایران

خرید بهترین برند انواع پتو های گل برجسته

خرید بهترین برند انواع پتو های گل برجستهپتو به عنوان یک محصول مصرفی پرطرفدار با تنوع بسیار بالا تولید می شود. در بازار داخلی به علت بالا بودن تقاضا علاوه بر تولیدات برندهای داخلی، اقلام نیز از طریق واردات به بازار تزریق شده و در اختیار خریدار قرار می گیرد.
با این وجود به علت باکیفیت بودن انواع پتو ایرانی، اغلب خریداران ترجیح می دهند برندهای تولید داخل را انتخاب کنند. برای خرید ویژه پتو درجه یک به علت بالا بودن حجم تولید، انتخاب های زیادی خواهید داشت.
از این رو توصیه می شود، همواره بهترین مراکز را متناسب با نوع خرید خود انتخاب کنید. عدم رعایت نکات فنی و در نظر نگرفتن استاندارهای پتو، می توان منجر به عدم خرید رضایت بخش این محصول شود.

یکی از بهترین برندهای تولیدی در زمینه انواع پتوهای گل برجسته، شادیلون است. این برند محصول شرکت نوبافت مشهد است که تنوع زیادی از نظر طرح، رنگ، سایز و اندازه دارد. به عنوان خریدار در مورد ویژگی های کیفی و کمی انواع پتو شادیلون و قیمت روز فروش آنها چه اطلاعاتی دارید؟

تولید بهترین پتو شادیلون برای تمام سنین

تولید بهترین پتو شادیلون برای تمام سنینکارخانه پتو شادیلون واقع در استان خراسان در سال ۱۳۵۵ تاسیس و از سال ۱۳۸۳ خورشیدی به صورت تخصصی انواع پتو را تولید و به بازار عرضه می کنند. تولیدات این برند با توجه به سلایق مشتریان، مناسب برای تمام سنین می باشد.
انواع پتو دو نفره، یکنفره، مسافرتی، جوان، پتو نوجوان و نوزادی از جمله تولیدات برند شادیلون در این زمینه به شمار می روند. تنوع طرح و رنگ، کیفیت بالا، امکان سفارش در رنگ های دلخواه، استفاده از بهترین الیاف و ماندگاری مناسب از جمله ویژگی های کیفی این محصولات هستند.

در این شرکت برای تولید پتو دو روش ساده و امباس به کار گرفته می شود که هر کدام مزایای خود را دارا می باشند. البته این روشهای تولیدی تنها در مورد پتوهای دو نفره و یکنفره برای تمام سنین صدق می کند.
انتخاب پتو شادیلون اصل نیاز به آشنایی با ویژگی های کیفی محصولات و امکان تهیه آن از مراکز معتبر دارد. در این راستا توصیه می شود تنها از نمایندگی های مجاز اقدام به تهیه و خرید تکی مدل مورد نظر خود نمایید.

نمایندگی فروش محصولات شادیلون

نمایندگی فروش محصولات شادیلونفروش محصولات شادیلون در بازار مانند دیگر برندهای تولیدی با روش های مختلفی صورت می گیرد. محبوب ترین و شاید پررونق ترین آنها در بین خریداران مراجعه به مراکز تخصصی عرضه کالای خواب است.
در عین حال شرکت شادیلون در برخی از مناطق و استان های کشور دارای نمایندگی مجاز و فعال است که به صورت مستقیم جدیدترین تولیدات این برند را به قیمت تولیدی ارائه می کنند.
در نمایندگی پتو شادیلون امکان انتخاب پتو مورد نظر خود از کاتالوگ ارائه شده را خواهید داشت. تنوع طرح و مدل به مراتب بیشتر از دیگر فروشگاه ها بوده و از کیفیت و جنس پتو نیز اطمینان کافی خواهید داشت.
ذکر این نکته نیز مهم است که بعد از انتخاب و خرید پتو جهت طولانی بودن عمر مفید آن باید نکات مهمی را رعایت کنید. به عنوان مثال بهترین شیوه شستشو برای انواع پتو، سپردن آنها به خشکشویی ها است. در غیر اینصورت توصیه می شود در هنگام شستن پتو مواد شوینده قوی مانند سفید کننده ها را به کار نبرید.

بهترین قیمت عمده فروشی پتو

بهترین قیمت عمده فروشی پتوقبل از اقدام به خرید پتو به صورت عمده یا تکی باید موارد مهمی را در نظر بگیرید. به عنوان خریدار عمده همواره باید نیاز بازار بشناسید. به این معنی که بدانید در فصول مختلف سال، تقاضا برای کدام نوع پتو بیشتر است. به عنوان مثال با شروع شدن فصل تابستان، اغلب خریداران به دنبال تهیه پتو مسافرتی و نازک با قیمت مناسب هستند.

از سوی دیگر و در نقش خریدار نهایی باید همواره موارد زیر را برای داشتن بهترین پتو ایرانی یکنفره یا دو نفره بررسی کنید:

 1. سایز پتو: باید متناسب با اندازه تخت خواب شما باشد.
 2. طرح و رنگ مناسب: بدون شک هماهنگی رنگ پتو با دکوراسیون اتاق خواب و رنگ لحاف جزئی از الزامات است.
 3. میزان بودجه: نوع پتو را متناسب با بودجه خود انتخاب کنید.
 4. جنس پتو: بهترین انواع پتو باید قابلیت شستشو را داشته باشد.

توجه کنید که قیمت عمده فروشی پتو جنس خوب همواره تحت تاثیر فاکتورهای کیفی تعیین می شود که نقش عمده ای در جذب مشتریان ایفا می کنند. با توجه به این فاکتورها همواره توصیه می شود که فاکتور کیفیت و عوامل کیفی را در خریدهای خود مدنظر قرار دهید.

صادرات عمده پتو شادیلون دو نفره

صادرات عمده پتو شادیلون دو نفرهکشور ایران در منطقه خاورمیانه جزء بزرگترین تولیدکنندگان و تامین کنندگان انواع کالای خواب به شمار می رود. از این رو تقاضا برای خرید تولیدات این صنعت از سوی کشورها همسایه در سطح بالایی وجود دارد.
برای صادرات عمده انواع پتو شادیلون دو نفره، یکنفره و … اطلاع از لیست قیمت های تولیدی و همچنین تامین مستقیم آنها دو فاکتور مهم و اصلی هستند. قیمت پتو صادراتی نسبت به ارقام عرضه شده به بازار داخلی اندکی ارزانتر است.
علت این امر سفارش بالا از سوی شرکت های صادر کننده و همچنین خرید مستقیم از کارخانه یا تامین کنندگان است. یکی از بازارهای پر رونق برای تجار ایرانی، کشور عراق و افغانستان است. توصیه می شود قبل از شروع صادرات، بازاریابی دقیق و مناسبی از بازار کشور مقصد داشته باشید تا بتوانید بهترین انواع پتو را متناسب با نیاز خریداران عرضه نمایید.

عرضه اینترنتی پتو به قیمت تولیدی

عرضه اینترنتی پتو به قیمت تولیدیعرضه پتو به قیمت تولیدی از سوی تامین کنندگان به شیوه های مختلفی امکان پذیر است. طی سالهای اخیر برای خرید عمده علاوه بر شیوه های سنتی، بهره گیری از روش های نوین غیر حضوری نیز بسیار باب شده است.

عرضه اینترنتی پتو شادیلون مشهد به عنوان یکی از برترین برندهای موجود در بازار تنها از طریق نمایندگان مجاز و هم چنین فروشگاه های معتبر صورت می گیرد. از آنجایی که خرید به صورت غیر حضوری صورت می گیرد توجه به برخی فاکتورهای کمی امری مهمی در رضایت مندی شما خواهد داشت.
اطمینان از بافت پتو، مطابقت رنگ و طرح انتخابی، داشتن برند شرکت شادیلون و همچنین نشان استاندارد، صدور فاکتور از سوی فروشنده و عرضه با قیمت مناسب از جمله مهمترین فاکتورها به شمار می روند.

خرید مستقیم پتو مسافرتی از کارخانه

خرید مستقیم پتو مسافرتی از کارخانهیکی از محصولات پرطرفدار شرکت شادیلون، انواع پتو مسافرتی است. این نوع پتوها در دو ابعاد یکنفره و دو نفره با سایزهای ۲۲۰*۱۵۰ و ۲۰۰*۲۲۰ تولید می شوند. از نظر تنوع رنگ و طرح نیز دارای ۱۶ مدل می باشند.

در تولید بهترین مدل های پتو مسافرتی شادیلون از الیاف پلی استر استفاده می شود. به همین علت به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی دهند. از نظر وزن و حجم بسیار سبک و در عین حال گرم است. پتوهای مسافرتی این برند به صورت بسته بندی در مراکز عرضه تخصصی قابل تهیه هستند.
نکته مهم اینکه از این مدل پتوها به علت داشتن تنوع رنگ و طرح می توانید به عنوان روانداز تخت خواب نیز استفاده کنید. دلیل این امر قیمت مناسب و مقرون به صرفه آنها در کنار زیبایی طرح و رنگ ظاهریشان است.

خرید پتو مسافرتی از کارخانه تنها تحت داشتن شرایط خاصی امکان پذیر است. به عنوان مثال در سفارشات با حجم بالا یا داشتن اعتبار مالی کافی این امر ممکن خواهد بود. در غیر اینصورت باید مراکز معتبر عرضه کننده مانند نمایندگی های فروش پتو شادیلون را جهت خرید ارزان و عمده انتخاب نمایید.

بزرگترین تولیدکننده های ایرانی پتو

بزرگترین تولیدکننده های ایرانی پتو شرکت های متعددی در سطح وسیع و کلان در زمینه تولید انواع پتو ایرانی گلدار و ساده فعالیت دارند. برندهای بزرگ و نام آشنایی که علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، محصولاتی منحصر به فرد را به بازارهای جهانی صادر می کنند.
برند پتو شادیلون از جمله بزرگترین تولید کننده های ایرانی با سابقه بسیار طولانی در زمینه تولید پتو درجه یک و مرغوب به شمار می رود. در بازار بزرگ پتو تهران نیز می توانید انواع تولیدات این برند را با قیمت تولیدی و از مراکز پخش عمده تهیه نمایید.

در تمامی مراکز تولیدی از شیوه یکسانی برای تهیه و تولید پتو استفاده می کنند که عبارت است از:

 • ریسندگی
 • بافندگی
 • چاپ
 • تکمیل
 • نواردوزی
 • بسته بندی

علت تفاوت در کیفیت های تولیدی نیز تحت تاثیر نوع الیاف به کار رفته در تولید است. هر چقدر که در مرحله ریسندگی و بافندگی از نخ و الیاف درجه یک استفاده کنند، به همان میزان کیفیت کار نهایی بهتر می شود. توجه کنید که نوع و طرح چاپ نیز تاثیر مهمی در کیفیت و همچنین مشتری پسند بودن پتو خواهد داشت.

آشنایی با تمامی محصولات شادیلون

آشنایی با تمامی محصولات شادیلونهمانطور که اشاره شد شرکت شادیلان انواع پتوهای یکنفره، دو نفره، مسافرتی و … را با درجات کیفی بالا تولید و از طریق نمایندگان فروش به بازار عرضه می کند.

یکی از پرفروش ترین پتوهای دو نفره، مدل های گل برجسته مخمل هستند که در اندازه های ۲۲۵*۱۹۵ و ۲۴۰*۲۲۰ تولید می شوند. پتو شادیلون گل برجسته از نظر قیمت نیز بسیار ارزان تر از برندهای دیگر موجود در بازار است.
پتوهای یکنفره این برند نیز تنها در سایز ۲۲۰*۱۲۰ سانتی متری قابل تهیه می باشد. توجه کنید که مهمترین ویژگی این پتوها تنوع طرح و رنگ آنها است که اغلب بر اساس نیاز بازار و مد روز طراحی می شوند.
به عنوان مثال پتو عروسکی کودک شادیلون در طرح های کارتنی با رنگ های شاد قابل تهیه می باشد. این پتوها ضد حساسیت هستند و به راحتی در لباسشویی قابل شستشو می باشند.

این نکته را نیز مدنظر قرار دهید که بعد از شستشو پتو شادیلون از پهن کردن آن در برابر تابش مستقیم نور آفتاب یا قرار دادن آن مقابل حرارت مستقیم خودداری کنید. در هر دو حالت به بافت پتو آسیب خواهد رسید و همچنین امکان تغییر رنگ آن نیز وجود دارد.

مشخصات انواع پتو شادیلون درجه یک

مشخصات انواع پتو شادیلون درجه یکپتو خوب و درجه یک باید یک خواب آرامش بخش را به ارمغان آورد. به همین علت قبل از هر موردی، الیاف پتو باید بسیار نرم و انعطاف پذیر باشند تا فرد در هنگام خواب احساس راحتی داشته باشد.
از دیگر مشخصات پتو درجه یک و باکیفیت بالا می توان به موارد و فاکتورهای زیر اشاره نمود:

 • سایز استاندارد داشته باشد.
 • الیاف آن ضد حساسیت باشد.
 • داشتن بافت مناسب
 • عدم رنگ دهی به لباس و ملحفه
 • وزن سبک و قابل شستشو

در مورد بافت پتوهای درجه یک باید گفت که در کارخانه های تولیدی از روش های مختلفی استفاده می کنند. پتو با بافت حرارتی و بافت کشباف دو نمونه از بهترین مدل های موجود در بازار هستند. انواع پتو شادیلون ارزان قیمت اما باکیفیت با بافت کشباف را می توانید از نمایندگی های سراسر کشور خریداری کنید.

لیست قیمت به روز پتو با برند شادیلون

لیست قیمت به روز پتو با برند شادیلونبرای تهیه لیست قیمت پتو دخترانه ایرانی یکنفره، انواع پتو دو نفره و … انتخاب های متعددی پیش رو خواهید داشت. خریداران عمده با مراجعه به نمایندگی ها، دفاتر مرکزی فروش، ارتباط با تامین کنندگان و هم چنین شرکت های پخش می توانند، قیمت به روز انواع پتو را دریافت نمایند.

طی سالهای اخیر و به واسطه نوسانات بازار نرخ تولیدی پتو شادیلون و دیگر برندهای تولیدی سیر صعودی داشته که در نتیجه منجر به افزایش قیمت فروش این محصولات در بازار داخلی و خارجی شده است.
عواملی مانند افزایش هزینه های تولید مواد اولیه، بالا بودن هزینه دستگاه های تولیدی، قیمت بالای پتوهای وارداتی و هم چنین میزان تقاضای بازار منجر به ادامه این روند صعودی قیمت ها شده است.
بنابراین خریداران باید به صورت مداوم از تغییر قیمت ها مطلع شوند و قبل از سفارش نرخ فروش هر پتو را با روش های ذکر شده استعلام نمایند تا در بازار رقابتی دچار ضرر کلان نشوند.

تهیه پتو نوجوان در اصفهان

تهیه پتو نوجوان در اصفهانانواع پتو پسرانه از نظر طرح و رنگ باید مشتری پسند بوده و در عین حال قیمت مناسبی داشته باشد. پتو با اشکال هندسی، کارتنی، طرح های مدرن و پتوهای رنگی ساده نمونه هایی از مدل های مناسب برای نوجوان و جوانان هستند.
در استان هایی مانند اصفهان به عنوان یک کلان شهر تهیه و خرید این محصولات کار چندان مشکلی نیست. با مراجعه به مرکز پخش پتو، نمایندگی ها، فروشگاه های کالای خواب و هم چنین برخی مراکز تخصصی عرضه پتو می توانید مدل و طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برای تهیه عمده انواع پتو شادیلون با قیمت و نرخ مناسب، سایت های فروش اینترنتی بهترین گزینه خواهند بود. دلیل این امر فعالین کلیه تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر در این سایت ها و فروشگاه های آنلاین است. اطمینان از کیفیت پتو خریداری شده و امکان سفارش عمده با قیمت تولیدی از جمله مزایای خرید از این مراکز به شمار می روند.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کلی پتو چیکا شادیلون

پتو چیکا شادیلون نوعی از پتوهای نسل جدید است که از با استفاده از الیاف های پلی استر بسیار مرغوب و در مدل های یک و دو نفره تولید میشوند. این پتوها دارای نقش های

پاسخی بگذارید