دیبافت
خانه / دسته‌بندی نشده / مرجع فروش پتو مدل زمرد

مرجع فروش پتو مدل زمرد

مرجع های فروش زیادی انواع مختلفی از جمله پتو مدل زمرد را در بازار ایران و جهان عرضه میکنند. قیمت عمده پتوی با کیفیت زمرد در رنگ ها و مدل های متنوع رنگین، طرح دار، یک نفره، دو نفره، کودکان و… باعث شده فروشندگان زیادی انواع پتو زمرد را به بازار آورده و در اختیار مردم عزیزمان قرار بدهند و پتوهای با کیفیت و ضد حساسیت زمرد را به صورت عمده و تکی عرضه کنند. پتو زمرد جزو پتوهای ساده و طرح دار گل برجسته و بهترین تولیدات کشورمان است.
به دلیل کیفیت بسیار خوب مواد اولیه منسوجات عالی و درجه یک این کارخانه فعال سفارش پتوهای زیادی از سوی مردم برای پتو زمرد انجام میشود. مرجع فروش پتو مدل زمرد مانند انواع پتوهای برند زمرد با در نظر گرفتن شرایط استثنایی در فروش، کیفیت و قیمت منسوجات خود را در حد اعلا نگه میدارد.
افراد زیادی این پتوی گرم و نرم و مدل جدید را به صورت تکی و عمده خریداری میکنند، افرادی که پتو را به صورت عمده خریداری میکنند فروشندگان کالای خواب و پتو هستند که پس از خرید، این اجناس را وارد بازار کرده و به مردم عزیزمان در داخل کشور و خارج کشور ارائه میدهند و سال های سال است که مرجع فروش پتو مدل زمرد به دلیل کیفیت و قیمت مناسبش مشتریان خود را حفظ کرده و اعتماد آنها را همچنان جلب میکند.

مشخصات انواع پتو مدل زمرد

مشخصات انواع پتو مدل زمرد

پتوها انواع مختلفی دارد که مرجع فروش پتو مدل زمرد آنها را در بازار به صورت حضوری و آنلاین به فروش میرسانند. پتو مدل زمرد از کارخانه هایی است که متنوع ترین منسوجات را تولید میکند.
– پتو بزرگ سال یک نفره
– پتو بزرگ سال دو نفره
پتو نوزادی مخصوص سیسمونی
پتو نوجوان دخترانه
– پتو نوجوان پسرانه
از تولیدات این کارخانه است که به دلیل تنوع و کیفیت بالایی که هنگام تولید به کار میگیرد، همیشه جزو پتوهای معتبر و مورد پسند مردم است. پتو زمرد به صورت گل برجسته در طرح های ساده و گل دار تولید میشود که این شاخصه میتواند نظر و توجه بسیاری از خریداران را به خود جلب کند. جنس پتو زمرد از الیاف مصنوعی مانند اکریلیک و پلی استر و پنبه است که امروزه جزو بهترین موادی است که در بافت پتو به کار میرود. کیفیت مواد اولیه پتو زمرد بسیار بالا است، زیرا از این مواد پتویی ضد حساسیت نرم لطیف وزن مناسب و از همه مهم تر استحکام بالای بافت تولید میشود.

مزایای استفاده از پتو ضخیم

مزایای استفاده از پتو ضخیم

پتوهای بسیاری توسط مراجع فروش به مردم ارائه میشوند که این پتوها دارای طرح، وزن، ابعاد، رنگ، لطافت و بافت متنوعی هستند که پتو مدل زمرد یکی از این پتوها است. مرجع فروش پتو مدل زمرد به سهولت این منسوج را در دسترس عموم قرار میدهند. وزن پتو یکی از عوامل بسیار مهم هنگام استفاده است.
تعداد بسیار زیادی از مردم زیر پتو زمستانه که سنگین و ضخیم هستند، خواب راحت و آرامش بخش بهتری دارند. بسیاری از مردم این باور را دارند که پتوهای زمستانه سنگین و ضخیم عصبانیت، استرس و بی خوابی را کمتر میکند و کیفیت خواب و آرامش هنگام خواب را بهتر میکند. پتوی سنگین و ضخیم به سرعت و عمق خواب کمک میکند که پتوهای مسافرتی که ضخامت کم و وزن کمی نیز دارند از عهده این کار بر نمی ایند. تحقیق ها و مطالعات نشان میدهد که پتوهای سنگین به دلیل گرمای زیادی که ایجاد میکنند به آرامش اعصاب و عمق خواب نیز کمک میکنند. وقت هایی است که درگیری های ذهنی حتی در رختخواب هم تمامی ندارد و این افکار و استرس ها خواب با کیفیتی را به شما انتقال نمیدهد، پتوی سنگین کمک میکند انرژی مثبتی به بدن برسد که باعث ارامش ذهن و فکر شود. پتوی سنگین سر و صدای ذهن شما را کمتر میکند. پتوی سنگین به دلیل اینکه به تولید سروتونین و دوپامین کمک میکند تاثیرات مثبت و خوبی را روی آرامش اعصاب میگذارد. احساس امنیتی که پتوی سنگین و ضخیم به شما انتقال میدهد واقعاً خوب است و همچنین گرما و راحتی از فواید پتوی ضخیم و خواب راحت است.. مواردی از دلایل استفاده از پتو را به صورت علمی بیان میکنیم.
همراه ما باشید

۱) بهبود بیخوابی: برای اینکه روز خوبی را سپری کنیم نیاز داریم از ۶ تا ۸ ساعت در شبانه روز بخوابیم ولی بیمارانی که به اختلال خواب مبتلا هستند، به طور میانگین ۲ تا ۳ ساعت در شبانه روز میخوابند. یک پتوی سنگین فشار زیادی را به بدن وارد میکند که این سنگینی پتو محرکی برای خوابیدن است و گاهی این سنگینی میتواند به اعصاب وارد شود و آنها را مجبور به تولید سروتونین کند که یک ماده سمی برای نظم بخشیدن به خواب فرد است.

مزایای استفاده از پتو ضخیم
۲) کاهش اضطراب: گاهی هنگام خواب هم مشکلات روز رهایمان نمیکند و ما آنقدر به آنها فکر میکنیم که خواب را یادمان میرود. صبح فردا با کسالت فراوان از رختخواب بیرون آمده و اوضاع مان بدتر از پیش میشود زیرا با خستگی نمیشود، مشکلات دیروز را حل کرد. کورتیزول هورمونی است که از غده های آدرنالین ترشح میشود و این هورمون با واکنش های استرسی مبارزه میکند و یکی از هورمون ها استرس است که مقدار زیاد آن جریان خون را افزایش میدهد ولی پتوهای سنگین و ضخیم به دلیل فشار و سنگینی که به بدن وارد میکنند، میتواند سطح کورتیزول بدن را کاهش دهند.
۳) افزایش کیفیت خواب: ملاتونین هورمونی است که کیفیت خواب را بالا میبرد و به خواب بهتر و منظم تر افراد کمک میکند. ملاتونین با سروتونین در ارتباط است و درواقع این دو هورمون ارتقا سطح خواب را بالا می اورند. افزایش سروتونین، ملاتونین را افزایش میدهد و چیزی در اخر به آن میرسیم، یک خواب عمیق و با کیفیت با پتوی سنگین است.
۴) افزایش حوصله: سروتونین خواب را منظم میکند و مواد شیمیایی دیگری نیز بر روی اعصاب و حال شما نیز تاثیر میگذارند. مقدار کم سروتونین با افسردگی ارتباط دارد و ممکن است علاوه بر افسردگی با بیماری های زیادی در ارتباط باشد و تحقیقات ثابت کرده است که سنگینی پتوهای ضخیم میتواند سطح سروتونین را افزایش دهد و کورتیزول را پایین بیاورد. گاهی ذهن درگیری هایی را در طول روز متحمل میشود که حتی وقتی به رختخواب میرویم نیز این درگیری ها متوقف نمیشود، پتوی سنگین کمک میکند، پیام هایی به مغز برسد که مغز آرام شود. پتوی سنگین سر و صدای ذهن را کاهش میدهد. پتوی سنگین به تولید سروتونین و دوپامین کمک میکند و به همین دلیل تاثیرات مثبت و خوبی روی آرامش و اسایش ما میگذارد.

اهمیت شست و شوی پتو به روش درست

اهمیت شست و شوی پتو به روش درست

پتوهای عرضه شده توسط مرجع فروش پتو مدل زمرد وقتی وارد خانه ها، خوابگاه ها، بیمارستان ها و… شده و استفاده میشوند پس از مدتی نیاز به شست و شو دارند. شست و شوی پتو در خانه یکی از کارهایی است که ظاهرا مشکل به حساب می آید، خصوصا اگر تعداد پتوهایی که باید شسته شود زیاد باشد که در این صورت پتوها را روانه خشکشویی کرده و چند روز بعد پتوهایی شسته شده تحویل میگیریم که این کار مسلماً راحت تر است. اگر قصد دارید شست و شوی پتو را در خانه انجام دهید همراه ما باشید.
وزن پتو اولین مسئله ای است که باید به ان توجه داشته باشید. شست و شوی پتوی دو نفره که پتویی سنگین است و با خیس شدن سنگین ‌تر نیز میشود در لباسشویی خانگی معمولی امکان پذیر نیست. باید از قبل توجه داشته باشید که لباسشویی شما تا چند کیلوگرم وزن را موقع شست و شو تحمل میکند. شاید ندانید پتو هنگام خیس شدن چند کیلوگرم سنگین ‌تر میشود اما لازم است بدانید کمترین وزنی که یک پتوی خیس ممکن است داشته باشد ۶ کیلوگرم است، پس لباسشویی شما باید حداقل تا ۶ کیلوگرم وزن را هنگام شست و شو تحمل کند.
باید توجه داشته باشید هنگام شست و شوی پتو فضای باز داخل ماشین لباسشویی کم نباشد. چون علاوه بر اینکه لباسشویی با فضای کم پتو را به خوبی تمیز نمیکند، بلکه باعث میشود پتو چروک شده و پتویی چرک مرده و چروک داشته باشید. توجه داشته باشید قبل از شست و شوی پتو، گرد و غبار آن را بتکانید. این کار را حتما در فضای باز انجام دهید تا دچار تنگی نفس نشوید.

اهمیت شست و شوی پتو به روش درست

برای اینکه متوجه شوید پتوی شما رنگ پس میدهد یا نه یک گوشه از پتو را با یک پنبه خیس کمی مرطوب کنید، بعد یک پارچه سفید را به آن بمالید تا ببینید رنگ میگیرد یا نه!
از شستن پتوها در دمای خیلی داغ جلوگیری کنید. بهتر است پتویی که علائم شست و شو ندارد را در کمترین دما، یعنی ۳۰ درجه بشویید. از مواد شوینده زیاد استفاده نکنید، چون ممکن است به خوبی حل نشده و پودر شوینده روی پتو بماند و پس از مدتی برای شما حساسیت ایجاد کند. پس بهتر است شست و شوی پتو را با کمترین مقدار پودر لباسشویی انجام دهید. از کمترین مقدار نرم کننده برای نرم نگه داشتن آن استفاده کنید. در بعضی موارد حتی استفاده از نرم کننده نیز پیشنهاد نمیشود. برای خشک کردن پتو بهتر است پتو را در هوای آزاد قرار دهید تا خشک شود.
اگر برچسب شست و شوی پتو تعیین میکند که باید پتو را با دست بشویید همراه ما باشید، از آب خیلی داغ برای شستن پتوی پشمی استفاده نکنید. به آرامی پتو را داخل آب فشار دهید تا مواد شوینده و آب به خوبی درون پتو بروند، مانند شست و شوی پتو با لباسشویی، در شستن با دست اول گرد و غبار پتو را بتکانید. پتو را با اب سرد بشویید و نیم ساعت خیس بخورد دوباره ابکشی کنید تا مواد شوینده باقی مانده در آن به خوبی شسته شود.

از پتو پخش کنندگان مستقیمدار چه میدانید

پخش کنندگان مستقیم پتو مدل زمرد

مراجع فروش زیادی در کشور عزیزمان ایران جزو پخش کنندگان مستقیم و غیر مستقیم در زمینه فروش انواع پتوهای نیکوباف با قیمت و اندازه و طرح های مختلف مثل زمرد، الماس و… فعالیت میکنند هستند که علاوه بر فروش مشاوره خرید بسیار خوبی هم به خریداران به صورت خرید عمده و تکی پتو نیکوباف میدهند. دیبافت مرجع فروش پتو مدل زمرد و انواع کالاهای خواب است.
فروشگاه دیبا بافت نگار قم با نام اختصاری دیبافت یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور است که هم به صورت حضوری و هم به صورت انلاین در بستر فضای مجازی به فعالیت میپردازد و پتوهای نیکوباف با کیفیت، نرم و زیبا که متعلق به ایران است را به سر تا سر ایران ارسال میکند و همچنین کالاهای زیبا و متنوع نیکوباف را به کشورهای خارجی صادر میکند. شرکت دیبافت با بهترین مدیریت بهترین مشاوران فروش و بهترین پرسنل اداره میشود و با حوصله بسیار زیاد به خریداران عزیز خدمت میکنند و اطلاعات زیادی هنگام خرید ارائه میدهند. مرجع فروش پتو مدل زمرد به تمام تعهدات دوستانه خود در راستای جلب رضایت مشتری عمل میکند.
اگر قصد خرید پتوهای نوزادی، یک نفره، دو نفره، مسافرتی، کوهنوردی و… کالا خواب را هم به صورت تکی هم به صورت عمده دارید، برای مشاوره و خرید به سایت های وابسته به شرکت دیبافت مراجعه کنید و خرید خوب و دل چسب و گرم و نرمی را تجربه کنید.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120997034
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آشنایی با پتو سوپر برجسته

صادر کننده برترین پتو سوپر برجسته

پتو سوپر برجسته یکی از انواع مختلف پتوهای نرمینه بافت است. این محصول آنقدر باکیفیت …

Call Now Buttonتماس بگیرید