دیبافت
خانه / پتو مینک / قیمت پتو مینک در بازار و فروش بدون واسطه آن

قیمت پتو مینک در بازار و فروش بدون واسطه آن

پتو که از مهم ترین لوازم خواب به شمار می رود؛ اقلام متنوعی را در بر گرفته که یکی از آن ها پتوی مینک می باشد. شاید بپرسید که پتوی مینک چیست؟ در پاسخ باید گفت که این پتو بعد از انجام عملیات لازم روی پتوی نمدی حاصل آمده است. یعنی آن را از پتوی نمدی ساخته اند که توسط دستگاه مینک، پرزهای موجود را از روی آن برداشته و آن را تبدیل به پتویی خز فرم می کنند. در خصوص کاربرد این نوع از پتوی پرکاربرد نیز باید گفت که مورد استفاده در بیمارستان ها، پادگان، خوابگاه و مکان های عمومی است. حال اگر تقاضای خرید این محصول را دارید؛ می توانید از مراکز فروش بدون واسطه آن اقدام کرده تا از ارزانترین قیمت پتو مینک در بازار بهره مند شوید.

قیمت پتو مینک در بازار و فروش بدون واسطه آن

فروشنده اصلی بهترین نوع پتو در کشور

فروشنده اصلی بهترین نوع پتو در کشورپتو که به لوازم و کالایی ثابت در خانه ها و محیط های دیگر غیر خانگی تبدیل شده است؛ انواع گوناگونی را در بر گرفته که یکی از آن ها، پتوی مینک می باشد.
پتوی مینک از پتوی نمدی و طی عملیات خاصی به دست آمده و بیشتر قابل استفاده در مکان های عمومی که تعداد جمعیت در آن ها زیاد است؛ مورد کاربرد واقع می شود.
مانند بیمارستان ها، پادگان های سربازی و غیره همگی از مصرف کنندگان پتوی مینک هستند.

حالا اگر می خواهید این پتو که در گروه بهترین و اقتصادی ترین نوع پتو جای گرفته است را مورد تهیه قرار دهید؛ می توانید به اصلی ترین فروشنده پتو مینک مراجعه کرده و درخواست خود را از آن ها بخواهید.
نمایندگی پتو مینک، یکی از فروشندگان اصلی و فعال این محصول در کشور است که می توانید از آن چنین پتوهایی را تهیه کنید:

 • پتو مینک در تنوع طرح و رنگ
 • پتو مینک با برند برتر داخلی

ویژگی پتو مینک سربازی اورجینال

ویژگی پتو مینک سربازی اورجینال پتو سربازی نمدی نوعی از پتوی مینک است که قابل استفاده در خوابگاه های سربازی و توسط سربازان نظام وظیفه می باشد.
این پتو به دلیل لایه های زمخت و بسیار مقاومش، گرمابخش بسیار خوبی بوده و البته که از ویژگی های دیگری هم بهره برده است.
اگر بخواهیم به برخی از ویژگی های موجود در پتو مینک سربازی اورجینال اشاره کنیم؛ می توان از موارد زیر بهره برد:

 • پتوی مینک سربازی، از زیردست نرم و بسیار لطافت گونه ای برخوردار می باشد.
 • این پتو به عنوان عایق حرارتی بسیار خوبی عمل کرده و منتقل کننده گرمای کافی به بدن است.
 • براقیت و جلای قابل توجهی در این پتو مشاهده می شود.
 • از دوامی طولانی بهره برده و تا سال ها قابل استفاده است.
 • به راحتی قابل شستشو و تمیز کردن بوده و به روش های دستی و ماشینی می توان آن را پاکیزه کرد.
 • این پتوها را در مواقع دیگری مانند حوادث طبیعی مثل سیل و زلزله، به خانوارها تقدیم می کنند.

فروش بهترین پتو های ایرانی با تخفیف

فروش بهترین پتو های ایرانی با تخفیفپتو از آن دسته از لوازم و کالای خوابی است که بیش از همه‌ی محصولات دیگر در این رده، محبوب و دوست داشتنی ظاهر شده و بدون وجود آن، خیلی از افراد، اصلا خواب به چشمانشان نمی آید.
پتو از لایه های تشکیل دهنده ضخیم کرکی یا خزی تشکیل یافته و همین لایه ها می توانند در ایجاد گرمای کافی موثر واقع شده و خواب گرمی را تقدیم افراد نمایند.
همینطور ابعاد در نظر گرفته شده برای آن، کاملا به اندازه و استاندارد بوده و هر نوع وزن و قدی را به خوبی پوشش خواهد داد.
تمامی این ویژگی ها باعث شده تا خیلی ها به هنگام خواب، حتی در مواقعی که هوا آنچنان سرد هم نیست؛ به پتو رو آورده و خواب چشمان خود را از آن بخواهند.

البته باید گفت که تمام این خصوصیات خوب، تنها متعلق به بهترین پتو ایرانی است که هیچ پتوی تولید شده ای در کل دنیا نتوانسته به پای آن برسد.
در حال حاضر هم فروش انواعی از پتو ایرانی مرغوب با تخفیف بسیار عالی توسط مراکزی همچون این مرکز انجام شده و می توان از آن، انتظار دریافت بهترین محصولات در این حیطه را داشت.

خرید بدون واسطه پتو با قیمت شگفت انگیز

خرید بدون واسطه پتو با قیمت شگفت انگیزپتو را از هر جهت که نگاه کنیم؛ متوجه تنوع زیادی در آن خواهیم شد که همین موضوع هم توانسته در ثبات جایگاه این محصول تاثیرگذار باشد.
اگر بخواهیم انواع پتوی ایرانی بر حسب کاربری را نام ببریم؛ شامل این موارد خواهند شد:

 • پتو مسافرتی یا سفری: از ویژگی های خاص آن، کم حجم و سبک بودن است. این پتوها از الیاف مصنوعی تشکیل یافته و به همین دلیل خاصیت پرزدهی را داشته و عمر چندان بلندی ندارند. اما قیمت ارزان آن ها، ارزش تهیه و استفاده در مواقع مسافرت را دارد.
 • پتوی قلاب بافی: این پتو بیشتر از جنبه تزئینی برخوردار بوده و متناسب با سلیقه های خاصی می باشد. بنابراین می توان آن را در گوشه ای از اتاق برای زیباتر ساختن دکور آن بکار برد.
 • پتوی ارگانیک: الیاف بکار رفته در این پتو از پنبه بوده که بسیار نرم است. قیمت بالا از دیگر ویژگی های این پتو است که در مقابل خصوصیات مثبتش، ارزش انتخاب را خواهد داشت.
 • پتوی دولایه: انتخابی مناسب برای روزهای سرد زمستان است؛ ولی بهتر است افراد دچار التهابات پوستی آن را استفاده نکنند.
 • و …

اکنون اگر تصمیم به خرید پتو مسافرتی یا انواع دیگری که نام برده ایم گرفته اید؛ می توانید به خرید عمده پتو از مراکز بدون واسطه بپردازید.
در این صورت خواهید توانست هر یک از محصولات مورد نیاز خود را با قیمت شگفت انگیز خریداری نمایید.

فروشگاه فروش عمده ای محصولات برند مینک

فروشگاه فروش عمده ای محصولات برند مینکدر حال حاضر پتوی مینک و محصولات مشابه آن به دلیل قیمت ارزان و مناسب خود، در جایگاه بسیار مطلوبی واقع شده و در تمامی فروشگاه های عرضه کالای خواب به وفور موجود می باشند.
حتما می دانید که همه فروشگاه ها از شرایط فروش یکسانی برخوردار نیستند؛ درست مانند فروشگاه های مواد غذایی که برخی از آن ها هموراه تخفیفاتی را برای افراد در نظر گرفته اند؛ فروشگاه های عرضه پتو نیز اینگونه اند.

یعنی از میان تعداد بالایی از این فروشگاه ها، می توان دسته ای را دید که به عنوان فروشگاه فروش عمده ای پتو به فعالیت پرداخته اند.
بنابراین توسط آن ها، امکان دستیابی به بهترین شرایط خرید از این محصول وجود خواهد داشت.

همانطور که گفته شد از جمله فروشگاه معتبر پتو و محصولات مینک، این مجموعه است که می توانید توسط آن، انواع پتوی مینم را در این طرح ها دیده و ضمنا آن ها را با قیمتی کمتر از قیمت واقعی بازار خریدرای کنید:

 • پتوی طرح پلنگی یا ببری مینک
 • پتوی طرح زرین مینک
 • پتوی طرح قالیچه شکوفه مینک

ارائه بهترین قیمت پتو های ایرانی مسافرتی

ارائه بهترین قیمت پتو های ایرانی مسافرتییکی از انواع پتوهای ایرانی که درصد زیادی از افراد را به خود علاقمند کرده و به جایگاه مصرفی خوبی دست پیدا کرده است؛ پتو مسافرتی است.
به ویژگی های موجود در این پتو، در بخش های قبلی پرداخته شد و متوجه شدید که موارد استفاده آن ها چیست.
اما جالب است بگوییم که این پتوها هم اکنون، در منازل نیز مورد کاربرد واقع شده و حتی خیلی از آن ها به عنوان روتختی روی تخت پهن می شوند.
چرا که پتوهای مسافرتی طرح جدید، با نقوش و طرح های زیبایی همراه بوده و می توان از آن ها به عنوان روتختی هم نهایت استفاده را برد.

یکی از عواملی که باعث افزایش توجهات سمت پتوی مسافرتی و همچنین افزایش فروش آن در بازارهای مختلف شده است؛ ارائه بهترین قیمت پتوهای ایرانی مسافرتی از سوی مراکز عرضه کننده است که در این حالت، دیگر نیازی به پرداخت هزینه های زیاد بابت خرید پتو وجود نخواهد داشت.
البته این پتو به دلیل لایه های نازکش، بیشتر مناسب کاربرد در فصول گرم و معتدل سال می باشد؛ وگرنه گزینه خوبی برای شب های سرد زمستان نیست.

فروش پتو سربازی نمدی به قیمت کارخانه

فروش پتو سربازی نمدی به قیمت کارخانهپتو سربازی نمدی نه تنها قابل استفاده در خوابگاه های سربازی است؛ بلکه قابلیت کاربرد و استفاده در ارگان های دولتی، غیر دولتی، مصارف شخصی و … را داراست.
این پتو که حالا کاربرد فراوانی را به خود اختصاص داده است؛ در رنگبندی های متعددی قابل ارائه و فروش می باشد که عبارتند از:

 • پتو نمدی طوسی
 • پتو نمدی رنگ گردویی یا شتری
 • پتو نمدی سبز
 • پتو نمدی سیاه

علاوه بر فروش پتوهای مورد نظر، فروش پتو دونفره و انواع دیگر پتو، به روش های مختلفی امکانپذیر گشته است که یکی از این روش ها، اشاره به فروش پتو از طریق کارخانه تولید پتو دارد.
یعنی کارخانجات فوق، اقدام به فروش انواعی از پتو نمدی سربازی و … به روش مستقیم کرده و در نهایت آن ها را به قیمت کارخانه به دست مشتریان عمده خواهند رساند.

خرید فروش انواع پتو ایرانی ارزان قیمت

خرید فروش انواع پتو ایرانی ارزان قیمتپتوی ایرانی، پتوی است مرغوب که نه تنها مصرف کنندگان داخلی از آن راضی بوده اند؛ بلکه مصرف کنندگان خارجی نیز از آن، رضایت خود را اعلام داشته اند.
این پتوها هم از ویژگی های ظاهری مناسبی بهره برده و هم از کیفیت قابل قبولی برخوردار می باشند.
حتی خوبی این پتو ها در حدی است که می توان بی نیاز از کالاهای خارجی در مسیر خرید و فروش پتو ادامه داد.
اما بهتر است بدانید که انواع پتوی ایرانی، تقسیم بندی دیگری را هم در بر گرفته اند که در این صورت می توان از گزینه های زیر نام برد:

 • پتو دخترانه
 • پتو نوزادی
 • پتو نوجوان

اگر خریدار پتو ایرانی هستید و هر یک از نمونه ها مد نظرتان است؛ می توانید به بزرگترین و برترین مراکز خرید فروش پتو سر زده تا ضمن تهیه آن ها با طرح و رنگ های بروز و جدید، بتوانید از انواع پتو ایرانی ارزان قیمت نیز برخوردار شوید.

معرفی پتو مینک در اصفهان

معرفی پتو مینک در اصفهانبه معرفی پتو مینک در بخش های نخست متن پرداختیم و با آن آشنایی پیدا کردید؛ شاید بتوان گفت که در حال حاضر بازار فروش پتو مینک، خیلی داغ تر و رایج تر از اقلام دیگر پتو می باشد.
طبیعتا وقتی این حجم و تعداد از ارگان ها و سازمان ها از مصرف کنندگان پتوی مینک باشند؛ باید هم بازار گسترده تر و پرسود تری از آن را هم انتظار داشت.
اما یکی از بازارهای پررونق این پتو در اصفهان به راه افتاده که البته از وجود کارخانجات تولید پتوی مینک در این استان ناشی می شود.
اصفهان از اصلی ترین عرضه کنندگان این محصول در کشور به شمار رفته و مراکز فروش بسیاری را در آن می توان دید که پتوی مینک را در تنوعی از برند و مارک ارائه کرده اند.
برای اینکه بهترین مارک پتو مینک قابل دسترسی و تهیه باشد؛ می توان از مراکز معتبر اصفهان مانند شرکت های پخش اقدام کرد.

آشنایی با پتو های طرح دار

آشنایی با پتو های طرح داراکنون پتوهای طرح دار با طرح و نقش های جذاب و دلربای خود توانسته اند دل خیلی از افراد را به دست آورده و در بسیاری از اتاق های خواب جای بگیرند.
این پتوها قطعا تاثیر شگرفی را هم در دکوراسیون اتاق پدیدار ساخته و از هر نظر، فایده و اثربخشی خود را بروز خواهند داد.
قابل ذکر است که انواع پتوهای طرح دار، در روحیه افراد به هنگام خواب، موثرتر واقع شده و قطعا خواب راحت تری را برای آن ها به دنبال می آورند.
در ادامه آشنایی با این پتوها باید گفت که از جنس های متفاوتی مثل پتو طرح دار پنبه ای، پتو طرح دار کتان و … برخوردار بوده و از چنین شکل های زیبایی بهره برده اند:

 • پتو طرح دار طرح گل
 • پتو طرح دار طرح سه بعدی
 • پتو طرح دار طرح چهارخانه
 • پتوی طرح دار سنتی
 • پتوی طرح دار لوکس

تهیه پتو برند مینک با طرح زرین

تهیه پتو برند مینک با طرح زرینیکی از انواع پتو که از آن به عنوان پتو طرح جدید یاد شده است؛ پتو با طرح زرین می باشد.
قطعا این طرح یکی از برازنده ترین و لوکس ترین طرح هایی است که از یک پتو خواهید دید.
این طرح کاملا مطابق با اتاق خواب های امروزی بوده و نمایی دلنشین را در آن به وجود آورده و خوابی لدتبخش را هم از آن افراد خواهد کرد.

حتی مزیت های بالای این پتو هم از نظر ظاهری و هم از نظر کیفیت باعث گشته تا در حوزه صادرات انواع پتو نیز اهمیت ویژه ای به آن داده شود.
اما یکی از پتوهایی که با طرح زرین عجین گشته و گزینه ای دلخواه برای خرید به شمار خواهد رفت؛ پتو مینک با طرح زرین است که هم کیفیتی مقبول و هم قیمتی واقعا خوب را دارا می باشد.

ارسال محصولات پتو مینک به سراسر کشور

ارسال محصولات پتو مینک به سراسر کشورعرضه پتو یکنفره و دونفره از پتو مینک و سایر پتوهای موجود از طریق مجموعه های برتر فروش، از جمله این مرکز انجام شده و خریداران عزیز می توانند نسبت به تهیه این محصولات به شکلی بی دردسرتر و زودتر اقدام کنند.
همچنین ارسال محصولات پتو مینک به سراسر کشور، به خدمات بسیار خوب این مجموعه اضافه شده و بدین ترتیب افراد خریدار می توانند حتی از دورترین نقطه کشور، نسبت به سفارش و تهیه این محصول، کارهای لازم را انجام دهند.
حتی از مزیت های سفارش بالا از این طریق می توان به ارسال انواع پتو از جمله پتو مینک با کمترین هزینه ممکن اشاره کرد که شامل حال خریداران ثابت خواهد بود.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه پتو مینک یکتا ۲٫۵ کیلوگرم

پتوی مینک به پتویی نمدی گفته می‌شود که پس از تولید، آن را با یک دستگاه مخصوص به اسم مینک پرز دار می کنند و حالت خز مانندی به خود می‌گیرد، این پتوها چون از نمد ت

پاسخی بگذارید