دیبافت
خانه / پتو لاله / قیمت پتو لاله جنس خوب و فروش مستقیم آن

قیمت پتو لاله جنس خوب و فروش مستقیم آن

قیمت پتو لاله با توجه به سایز و ابعاد و طرح آن تعیین می شود. به طور مثال قیمت پتو لاله دونفره از نوع یک نفره آن بیشتر است. در ضمن جنس پتو نیز از دیگر عوامل موثر بر قیمت گذاری آن به شمار می رود. لاله نام یکی از برند های تولید کننده پتوست که در ضخامت ها، مدل ها و طرح های گوناگون تولید شده و در بازار به مشتریان معرفی می شود. بزرگ ترین تولید کنندگان این عرصه ضمن توجه به نیاز روز همواره سعی در بهبود کیفیت تولیدات خود به بازار دارند. الیاف مختلفی برای تولید پتو مورد استفاده قرار می گیرند که بخشی از آنها الیاف طبیعی و بخشی دیگر مانند پلی استر و فیلامنت از جمله نخ های مصنوعی هستند که در تولید انواع پتو مرغوب به کار برده می شوند. پتو پسرانه، پتو لاله نوجوان، پتو زنبق لاله و پتو نوزادی از جمله تولیدات شرکت نساجی لاله می باشد.

قیمت پتو لاله جنس خوب و فروش مستقیم آن

فروش اینترنتی انواع پتو های ایرانی ارزان

فروش اینترنتی انواع پتو های ایرانی ارزانبخشی از شبکه فروش انواع پتو درجه یک و ارزان قیمت ایرانی را شبکه های آنلاین و فروش اینترنتی به خود اختصاص می دهند. 
زندگی شهر نشینی، ترافیک زیاد و صرف زمان برای مراجعه به فروشگاه های سطح شهر از مهمترین دلایلی است که خرید اینترنتی را برای افراد توجیه پذیر نموده است. از مهمترین مزایای فروش اینترنتی می توان به مواردی مانند:

 • تحویل اکسپرس و فوری در حداقل زمان ممکن
 • امکان مرجوعی کالا
 • و همچنین بیمه محصول

مهمترین مزایای خرید از سایت های معتبر محسوب می شوند. علاوه بر این موارد، سایت های فروشگاهی دارای یک سری اطلاعات جانبی و مفید در حوزه تولید پتو هستند که می تواند راهنمای افراد تازه کاری و کم تجربه باشد که قصد راه اندازی چنین واحد صنعتی را دارند. 

فروشگاه پتو ایرانی که به صورت آنلاین فعالیت دارد، عرضه کننده انواع:

 • پتو ایرانی عروسکی، پتو لاله مشهد، پتو لاله مهرگان، پتو لاله مدل اسپانیایی و پتو دخترانه جدید

می باشد.

عرضه پتو لاله به صورت عمده

عرضه پتو لاله به صورت عمدهپتو لاله متعلق به شرکت نساجی لاله می باشد که در زمینه تولید انواع پتو فعالیت دارد و این کار را با استفاده از ماشین آلات و دستگاه های مختلف بافندگی و ریسندگی انجام می دهد. 

تولید پتو های ضخیم و نازک با طرح های متنوع بخشی از فعالیت تولیدی این شرکت را تشکیل می دهد. پتو از جمله روانداز و کالای خواب به شمار می رود که امروزه انواع متنوعی از آن در بازار به فروش می رسد.

عرضه و خرید عمده پتو لاله از کارخانه تولیدی آن توسط بسیاری از عمده فروشان بازار که در این کار اشتغال دارند انجام می گیرد. عمده فروشان انواع پتوی تولیدی را از تولید کننده خریداری کرده و به فروشندگان جزء عرضه می دارند. فروشندگان از سراسر کشور به عمده فروشان پتو مراجعه کرده و به تامین کالای خود می پردازند. 

به این شکل آنها می توانند جدید ترین طرح های بازار را مشاهده و در مجموعه فروش خود قرار دهند.

راهنمای انتخاب و خرید پتو لاله مناسب

راهنمای انتخاب و خرید پتو لاله مناسباز آن جا که پتو کالایی است که دارای تنوع تولید زیاد است، بنابراین قبل از خرید آن خریدار باید مشخص کند که دقیقا چه نوع پتو یی را می خواهد. مثلا پتو ها در انواع:

 • پتو نوزادی، پتو نوجوان، پتو پسرانه، پتو دخترانه
 • پتو تک نفره، پتو دو نفره، پتو مسافرتی، پتو ضخیم، پتو نازک

تولید می شوند که در ابتدا باید هدف از خرید آن مشخص شود. اولین نکته در این مورد سایز پتوست. مثلا قصد از خرید پتو سایز کوچک آن مانند سایز بچه گانه است یا سایز بزرگ و دو نفره. به طور معمول اندازه پتو های دو نفره نفره در ابعاد ۲۴۰* ۲۲۰ و ۲۴۰*۲۰۰ است و ابعاد پتوی یک نفره ۱۶۰*۲۲۰ و ۱۵۰*۲۲۰ است. 

 از جمله نکات دیگر که در هنگام خرید پتو لاله باید مشخص شود، قیمت و بودجه ای است که قرار است صرف خرید این کالا شود. یکی دیگر از نکات مهم، طرح و رنگ پتوست که انتخاب رنگ مناسب از نظر روان شناسی نقش مهمی در روحیه و خوابی آرام ایفا می کند. از این رو توصیه می شود، از رنگ های ملایم مانند لیمویی، کرم، یاسی و گلبهی استفاده شود.

دیگر این که در انتخاب پتوی کودک از پتو هایی خرید شود که ضد حساسیت هستند و از طرح های خوب و شخصیت های محبوب کارتنی در آنها استفاده شده باشد نه شخصیت های خشن و رنگ های تند و زننده که کودک را آزار دهد.

نمایندگی فروش تمامی محصولات برند لاله

نمایندگی فروش تمامی محصولات برند لالهنمایندگی های پخش مراکزی هستند که به فروش تولیدات و محصولات مختلف یک کارخانه پرداخته و در شهر های مختلف برای دسترسی بیشتر خریداران تاسیس می شوند. 
در نمایندگی های پخش از طریق مشاهده کاتالوگ نمونه تولیدات شرکت می توان به خرید و مشاهده نمونه های تولید شده پرداخت. ضمن این که در این کاتالوگ ها جدید ترین محصولات تولیدی نیز در معرض مشاهده مراجعه کنندگان قرار داده می شود. 

یکی از مزیت های خرید پتو این است که دارای تنوع قیمت و تنوع طرح بوده و می تواند نیاز همه افراد را با هر بودجه و درآمدی بر طرف نماید. به طور معمول تمامی محصولات یک برند مانند برند لاله در نمایندگی های فروش به مشتریان عرضه می شود و دست خریداران برای انتخاب مدل و طرح دلخواه باز است. 

پخش کلی پتو در سراسر کشور

پخش کلی پتو در سراسر کشورپتو های موجود در بازار در انواع پتو های خارجی و وارداتی و پتو های تولید داخل موجود هستند که توسط واحد های پخش کلی به سراسر نقاط کشور ارسال می شوند. پتو های موجود در بازار از نظر تنوع شامل انواع مختلفی هستند که بخشی از تفاوت های آنها به موارد زیر مربوط می شود:

 • سایز و اندازه پتو مانند پتو نوجوانان و جوان و پتوی یک نفره و دو نفره 
 • قیمت
 • شرکت تولید کننده و کارخانه سازنده 
 • طرح و نقشه پتو که به اشکال گل برجسته، ساده و شامل رنگ های شاد و تیره می شود.
 • ضخامت پتو که ممکن است به صورت یک لایه یا دو لایه باشد.
 • جنس الیاف به کار رفته در آن که یا طبیعی است یا مصنوعی و یا ترکیبی از این دو

تمامی مدل های فوق در مجموعه پخش کلی شرکت های توزیع کننده پتو وجود دارد و پتو نیز مانند هر کالایی دیگر دارای برخی طرح هاست که از میزان فروش بالا برخوردار است و جزء پر فروش ترین های بازار دسته بندی می شود.

صادرات انواع پتو های ایرانی دو نفره

صادرات انواع پتو های ایرانی دو نفرهپتو از لایه های مختلفی تشکیل شده است که برخی از آنها برای زیبایی پتو و برخی دیگر برای ایجاد گرما مورد استفاده قرار می گیرند. آخرین مرحله از فرایند تولید پتو ایرانی در انواع مختلف مرحله تکمیل و بسته بندی است که از اهمیت خاصی برخوردار است. این امر به ویژه برای انواع پتو های صادراتی از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و کیفیت برتر و بسته بندی مناسب از جمله مهمترین فاکتور های تجارت در این زمینه به شمار می روند. 

بسته بندی پتو های ایرانی به شکل ساک هایی است که زیپ دارد و نام شرکت تولید کننده و برخی توضیحات جانبی در این مورد مانند علامت استاندارد ایران بر روی آن حک شده است. 

قیمت پتو صادراتی از طریق پیش فاکتور به نماینده خرید کشور مربوطه تحویل داده شده و طرفین پس از تایید قیمت به خرید و فروش آن می پردازند. 

فروش پتو لاله با قیمت مناسب

فروش پتو لاله با قیمت مناسب برخی از ماشین های بافندگی به صورت تمام اتومات بوده و از جدید ترین تکنولوژی های این صنعت برخوردارند و به همین دلیل تولیدات آنها نیز از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. یکی از مهمترین پروسه های هر کار تولیدی پس از اتمام فرایند تولید، فروش است. 

در واقع بهترین کالا نیز در صورتی که فاقد مشتری باشد، عملا از عرصه رقابت و فروش در بازار حذف خواهد شد. بنابراین بازاریابی و فروش موفق یکی از حلقه های مهم در زنجیره فروش هر کار تولیدی است. این امر در مورد فروش پتو لاله نیز صادق است و به این منظور فروش این کالای خواب به اشکال مختلفی صورت می گیرد. 

مجهز بودن به انواع تکنیک های بازاریابی می تواند یک شرکت و واحد تولیدی را با موفقیت زیاد همراه سازد. مثلا فروشندگان پتو ایرانی لاله با ارائه تولیدات خود با قیمت مناسب می توانند بازار فروش موفقی را از آن خود سازند.

فروشندگان اصلی پتو دو نفره مهرگان

فروشندگان اصلی پتو دو نفره مهرگانیکی از انواع پر فروش پتو مدل دو نفره آن است که مهرگان نام دارد. فروشندگان پتو می توانند این کالا را به شیوه های مختلف به دست خریداران برسانند.

در این زمینه فروشندگان اصلی مانند نمایندگی های فروش پتو مهرگان مراکزی هستند که عرضه کننده نمونه تولیدات این برند می باشند. 

این افراد از جمله کسانی هستند که می توانند بهترین راهنمائی را در مورد خرید پتوی مناسب به خریداران ارائه نمایند. به طور مثال یکی از توصیه هایی که توسط فروشندگان به خریداران می شود در مورد خرید پتویی است که قابلیت شستشو داشته باشد و پس از شستشو کیفیت خود را از دست ندهد.

دیگر این که برای خرید پتوی نوزادی یا پتوی کودک از مدل هایی استفاده شود که ضد حساسیت هستند و از بهترین الیاف تهیه شده اند.

به کار گیری این توصیه ها از سوی خریداران می تواند در نهایت منجر به خرید پتویی با کیفیت مناسب شود.

کارخانه تولید کننده پتو لاله

کارخانه تولید کننده پتو لالهتولید پتو امروزه در کارخانجات نساجی طی فرایند های مختلفی صورت می گیرد که یکی مهمترین عوامل در این کارخانجات که موجب تولیدی برتر می شود، نوع ماشین آلات و دستگاه های به کار رفته برای تولید هستند.

تولید پتو لاله در این مراکز با استفاده از مجهز ترین دستگاه ها و ماشین آلات بافت مجهز بوده و در زمینه ساخت پتو از آخرین تکنولوژی های روز استفاده می کنند. در این واحد های تولیدی برای چاپ پتو از بهترین رنگ ها که مورد تایید محیط زیست و سازمان بهداشت قرار گرفته اند استفاده می شود. 

کارخانه تولید کننده پتو لاله با استفاده از تکنولوژی های فوق و رعایت حقوق مصرف کننده توانسته است در بازار فروش این کالا گام های اساسی و جدی بردارد و جزء یکی از کارخانه های برتر تولید کننده در سطح ملی شود.

تهیه پتو لاله مدل سوپر شقایق

تهیه پتو لاله مدل سوپر شقایقپتو لاله عمده با نام های مختلفی به فروش می رسد که سوپر شقایق یکی از این عناوین می باشد. برای تهیه این نام از پتو می توان از روش های در دسترس و ساده ترین شیوه ها کمک گرفت. 

به طور مثال تمامی تولیدات پتو لاله از طریق اینترنت به بازدید کنندگان فروشگاه های اینترنتی معرفی شده و توضیحات مختلفی راجع به نام های متنوع برند لاله ارائه شده است. از جمله این توضیحات که برای مدل سوپر شقایق عنوان شده است عبارتند از:

 • ضد حساسیت و آنتی باکتریال
 • نرم و لطیف
 • صد در صد اکریلیک
 • قابل استفاده برای تمامی فصول
 • وزن مناسب، قابلیت شستشو تا دمای سی درجه سانتی گراد و عدم پس دادن رنگ
 • تولید در سایز های مختلف
 • تولید در رنگ بندی های متنوع

به دلیل قابلیت های فوق صادرات پتو لاله در فهرست اقلام صادراتی کشور به دیگر نقاط جهان قرار دارد.

پتو طرح گل برجسته برند لاله

پتو طرح گل برجسته برند لالهپتو نوعی رو انداز است که در گروه کالای خواب دسته بندی شده و امروزه به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته مردم از لحاف های ضخیم برای گرم کردن خود استفاده می کردند، اما ظهور زندگی شهر نشینی و تغییرات سبک زندگی و روی کار آمدن امکانات بیشتر باعث استفاده از کالا هایی بهتر با حجم کمتر مانند پتو شد.

یکی از انواع طرح های پر طرفدار و پر فروش پتو، مدل گل برجسته آن می باشد. برند لاله با استفاده از طراحی های فوق العاده و ترکیبی از رنگ های زیبا توانسته اند از جایگاه خوبی در بازار این کالا برخوردار بوده و تولیدات خود را هم در سطح بازار داخلی و هم در سطح بازار های خارجی به مشتریان عرضه دارد.

از این رو رعایت نکات جدید در طراحی و استفاده از نظرات مشتریان توانسته است این تولید کننده را در تولید پتو با کیفیت بالا موفق نماید.

شناخت انواع برند پتو های ایرانی جنس خوب

شناخت انواع برند پتو های ایرانی جنس خوببهترین برند های ایرانی تولید کننده پتو در کشور که تولیدات آنها از مواد اولیه خوب برخوردار می باشند یک سری اصول مشترک را در تولیدات خود در نظر می گیرند که این اصول از سوی خریدار مستقیم پتو و متقاضیان آن از اهمیت خاصی برخوردار است. از جمله نشانه هایی که حاکی از کیفیت بالای برند های برتر این صنعت هستند را می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

 • قابل شستشو و ثابت ماندن کیفیت رنگ و سایز پس از شستشو
 • شیک و زیبا و تولید در طرح های متنوع با توجه به نیاز بازار
 • تولید پتو در ضخامت های مختلف مناسب فصول متفاوت سال
 • استفاده از ترکیب رنگی زیبا 
 • امکان تسهیل گردش هوا و تنظیم دمای بدن در زمان خواب
 • آنتی باکتریال و ضد حساسیت
 • تولید در سایز های مختلف 
 • تولید با قیمت های متنوع 
 • بسته بندی شیک و مناسب
جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش پتو لاله دو نفره

شرکت پخش پتو لاله دو نفره، انواع مدلها و طرح و رنگ جالب از این محصولات را در اختیار داشته و آن را با توجه به سفارشاتی که دریافت کرده است، به مشتریان خود ارائه خ

پاسخی بگذارید