دیبافت
خانه / پتو نرمینه / پتو نگین / فروش تضمینی پتو تک رنگ نگین

فروش تضمینی پتو تک رنگ نگین

کارخانجات تولیدی محصولات خواب نرمینه، بهترین و باکیفیت ترین محصولات در زمینه خواب را تولید و راهی بازار میکنند تا در دسترس مشتریان گرامی قرار بگیرد. فروش تضمینی پتو نگین تک رنگ شرایط استثنایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. به همین دلیل نرمینه در بازار مشتریان بسیار زیادی دارد و همینطور محصولات نرمینه اعم از پتو نگین تک رنگ به دلیل کیفیت بالایی که دارد همینطور طرفداران زیادی نیز دارد و کیفیت این محصول را ما به شما خریداران محترم تضمین میکنیم و با خرید این کالای ارزشمند به هیچ وجه ناراضی نخواهید شد. فروش تضمینی پتو نگین تک رنگ در سال های اخیر توسط توزیع کنندگان و فروشندگان زیادی به طور عمده یا تکی به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها انجام میشود و به دلیل حذف واسطه ها این محصول با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای در اختیار شما خریداران محترم قرار میگیرد.
یکی از پتوهای پرفروش برند نرمینه، پتو نگین تک رنگ است. سایت های زیادی در زمینه فروش تضمینی پتو نگین تک رنگ فعالیت میکنند و سایت های در دسترس شما نیز جزئی از این سایت ها است که به پتو نرمینه مدل نگین تک رنگ را به طور تضمینی و به قیمت بسیار مقرون به صرفه به شما مشتریان محترم عرضه میکند. شما مشتریان محترم میدانید خواب خوب از مهم ‌ترین عوامل به وجود آورنده زندگی سالم است که این امر باعث میشود بعد از خواب انرژی و توانایی لازم برای انجام فعالیت و کارهای روزانه را داشته باشید. شما عزیزان به وسیله خواب همراه با آرامش و با کیفیت میتوانید سلامت و سیستم بدنی خود را تضمین کنید و به بهبود آن نیز کمک کنید. عوامل زیادی در دستیابی و لذت بردن از خواب خوب موثر است که یکی از این عوامل استفاده از کالای باکیفیت است.
امروزه پتو نگین تک رنگ بیشتر از سایر محصولات خواب مورد استقبال قرار گرفته است، به این دلیل که اولا وزن استانداردی دارد و مسئله دوم به خاطر اینکه بسیار باکیفیت و نرم و لطیف است و همینطور گرما دهی مناسبی نیز دارد و فقط از یک تکه پارچه ساخته شده است که معمولاً پتو نگین تک رنگ در نتیجه ایجاد گرمایش کافی، آسایش بیشتری را نیز به همراه دارد. همچنین پتو پتو نگین تک رنگ در رنگ های بسیار متنوع و طرح ‌های بسیار جدید و زیبا در بازار عرضه شده است تا در دسترس شما مشتریان محترم قرار بگیرد و یکی از دلایل تنوع این محصول در رنگ و طرح این است که با تمامی دیزاین های اتاق های خواب تطابق داشته باشد و موجب بهبود کیفیت خواب شما خریداران محترم میشود.

مشخصات پتو نگین تک رنگ

مشخصات پتو نگین تک رنگ

پتو نگین تک رنگ نرمینه یکی از مدل ‌های بسیار باکیفیت و پرفروش است. این محصول در سایزها گوناگون یک ‌نفره و دو نفره و با وزن های متفاوت عرضه بازار میشود تا در دسترس شما مشتریان محترم به صورت مستقیم قرار بگیرد. مشخصات پتو نگین تک رنگ به شرح زیر است:
– دارای الیاف نرم و لطیف است.
– به دلیل جلوگیری از ریش ریش شدن این محصول با کیفیت، حاشیه دور دوزی شده دارد.
– این محصول از جنس پلی‌استر است.
– ماندگاری بالا و رنگ ثابت دارد و دارای رنگ بندی و طرح های بسیار متنوع و جدید است.
– ابعاد مدل دونفره پتو نگین تک رنگ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتیمتر است.
– وزن پتو نگین تک رنگ ۳۵۰۰ گرم است.
– این محصول زیبا و باکیفیت دارای ظاهری جدید با گل ‌های برجسته است.
– بسته‌ بندی این محصول بسیار خوب و استاندارد است و برای جلوگیری از خراب شدن کالا در ساک های دسته دار عرضه میشود.

مشخصات پتو نگین تک رنگ
همه محصولات نرمینه اعم از پتو نگین تک رنگ دارای گواهینامه ایزو هستند. تمامی تولیدات برند نرمینه با استانداردهای لازم طراحی و تولید شده اند. میتوانید پتو نگین تک رنگ را به‌ صورت عمده و تکی از مرکز تضمینی پتو نگین تک رنگ خریداری کنید. قیمت پتو تک رنگ نگین بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و در صورت خرید عمده این کالا از تخفیفات قابل توجهی بهره مند میشوید و هزینه نهایی محصول بسیار مناسب و به صرفه میشود .طی سال های اخیر به علت حفظ حقوق تولید کنندگان قیمت محصولات تولیدی اعلام نمیشود.
اگر قصد اطلاع از قیمت پتو نگین تک رنگ نرمینه را دارید میتوانید به سایت‌ های فروش تضمینی پتو نگین تک رنگ مراجعه کنید و قیمت محصولات را به‌ صورت آنلاین مشاهده کنید. همچنین میتوانید از طریق نمایندگی ‌های فروش تضمینی پتو نگین تک رنگ ارتباط گرفته و تماس برقرار کنید تا آخرین قیمت این محصول تولیدی نرمینه را مطلع شوید. قیمت های پتو نگین تک رنگ نرمینه با توجه به ابعاد پتو و تعدادی که سفارش میدهید متفاوت است. همینطور چگونگی خرید نیز در قیمت پتوی تولیدی نرمینه اثر دارد. بهتر است منسوجات خواب را به‌ صورت مستقیم و با حذف واسطه ها خریداری کنید تا هزینه کمتری برای خرید این محصول پرداخت کنید. برای خرید پتو تک رنگ نگین میتوانید به سایت های مربوطه معتبر مراجعه کنید. مرکز تضمینی پتو نگین تک رنگ را به دور روش حضوری و اینترنتی و با قیمت های بسیار مقرون به صرفه عرضه میکنند. برای اطلاع از مشخصات کامل پتو نگین تک رنگ تولیدی برند نرمینه و ثبت سفارش این محصول به صورت عمده یا تکی با واحد فروش تضمینی پتو نگین تک رنگ در تماس باشید.

از پتو فوتر چه میدانید

از پتو فوتر چه میدانید

این نوع پتو از جمله پتوهای پشمی است. جنس فوتر در حقیقت نمد است و نمد در ایران رواج زیادی دارد. این پتو که از پشم گوسفند تولید میشود، به دلیل اینکه هوا و گرما را در میان منافذ خود نگه میدارد محصولی بسیار گرم است و بسیار مناسب برای زمستان است. پوشیدن هر نوع لباسی هم از این جنس در فصل پاییز و زمستان بسیار رواج دارد. در زبان فرانسوی به پارچه نمدی فوتر گفته میشود، از پشم گوسفند به همراه مقدار ناچیزی الیاف مصنوعی در ساخت آن به کار میرود و ضخامت زیادی دارد. نحوه تولید پتو فوتر مانند سایر منسوجات خواب نیست و به این صورت نیست که بافته شود. برای ساخت پتو فوتر این محصول را تحت فشار، رطوبت و حرارت بسیار زیادی قرار میدهند تا الیاف پشمی فشرده شوند تا پتو فوتر تشکیل شود. محصول خوابی که از این جنس تولید شود قیمت های بسیار متنوعی دارند. پتو فوتر قیمت نسبتا بالایی نسبت به سایر محصولات خواب دارد ولی میتوانید قیمت‌ های مناسبی را نیز از این محصول در بازار پیدا کنید.
محصولاتی که از پشم طبیعی ساخته شده اند در گرما کیفیت آنها تغییری پیدا نمیکند، فقط در صورتی تغییر پیدا میکنند که در مقابل حرارت مستقیم قرار بگیرند. پایین آمدن کیفیت در گرما یکی از راه‌ های شناخت پشم طبیعی و مصنوعی است. پتو از جنس پشم و سایر پتوهایی که از جنس فوتر ساخته شده ‌اند، نسبت به منسوجات هم نوع خود که از جنس ‌های دیگری ساخته شده ‌اند وزن سبک‌ تری دارند و حمل نقل آنها بسیار راحت و آسان است و همینطور فضای کمی را اشغال میکنند. پتو فوتر را میتوانید کش بدهید و پس از انجام این کار بلافاصله به قبل خود بر میگردد و در کیفیت آن تغییری ایجاد نمیشود. با مقایسه محصولات خوابی که از الیاف پشمی طبیعی و مصنوعی ساخته شده اند، متوجه درخشندگی که در پارچه ‌های پشمی طبیعی دیده میشود، میشوید.

مناسب ترین پتو برای کودک

مناسب ترین پتو برای کودک

هنگام خرید پتو برای کودکان عزیزتان سعی کنید با محصول انتخابی خوابی آرام را برای کودکتان فراهم کنید. در هنگام خرید وسایلی که کودکتان به آن نیاز دارند، پتوی کودک و تشک است. این دو وسیله خواب ارتباط زیادی با رشد عقلی کودک شما دارد و بدون استراحت و خواب استاندارد، کودک در آینده به مشکلات جدی مواجه خواهد شد. پتوی زیبا با طرح های کارتونی، جذاب و دوست داشتنی کودکان را به خوابیدن مشتاق میکند. پیشنهاد ما به شما خریداران محترم این است که وسایل خواب کودکانتان را مطابق سلیقه آنها خریداری کنید. با مراجعه به فروشگاه‌ های لوازم کودک، میتوانید با خرید یک پتوی نرم و باکیفیت، خوابی آرام را برای کودکان دلبندتان فراهم کنید. جنس منسوج سلولی پنبه ای دارای ۱۰۰ % پنبه و نخ است به این دلیل که شکل ظاهری این محصول دارای سوراخ است با این نام شناخته شده است. به خاطر چرخش جریان هوا در ساختار این منسوج با کیفیت، اگر در هنگام خواب روی صورت کودک دلبندتان بیافتد، امکان خفگی بسیار کم است. شست‌ و‌ شوی این مدل منسوجات بسیار راحت است، به این دلیل که بافت آنها بسیار سبک است.
پتوهای سلولی آکریلیکی دارای ویژگی ‌های مشابه پتوی سلولی پنبه ای است. در ساختار این محصول مرغوب برای کودکان به جای استفاده از الیاف طبیعی از الیاف مصنوعی استفاده شده است. جنس این محصول بسیار سبک است و خیلی کم این محصول چروک میشود. به دلیل آکریلیک استفاده شده در این محصول؛ ایجاد حساسیت‌ های پوستی در کودکان میشود و همینطور جنس داخلی این منسوج ذکر شده نیز حالت تنفسی ندارد. بامبو گیاهی بسیار مفید است که سرعت رشد آن بسیار بالا است و پارچه ‌ای که از این نوع ساخته میشود، بسیار نرم و سبک است و همینطور این محصول ضد آلرژی و ضد حساسیت است. تنها ایرادی که این محصول دارد، اگر خیس شود، دیرتر نسبت به سایر محصولات خواب کودک خشک میشود. اگر میخواهید کودک خود از سرما محافظت کنید، پیشنهاد ما به شما عزیزان خرید پتوی پشمی باکیفیت است، این محصول ذکر شده گرما را بسیار خوب در خود نگه میدارد. دوام و مقاومت این کالا از سایر منسوجات کودک بیشتر است.

مناسب ترین پتو برای کودک
منسوج از جنس فلانل، ترکیبی از پنبه و پشم است که برای فصل های سرد سال مناسب است. در فصول گرم به سراغ این پتو به هیچ عنوان نروید؛ چون کودکانتان خیلی عرق خواهند کرد. پتو کودک مینکی، جنس استفاده شده در این‌ منسوج دارای الیاف پلی استری است که باعث بافت بسیار نرم و سبک آن شده است. این محصول دوام بسیار بالایی نیز دارد؛ در هنگام استفاده این محصول برای کودکتان مراقب باشید که جلوی دهان و بینی او را نگیرد، به این دلیل که تنفسی نیست. پتو میکروفایبری، این محصول ساختاری نرم و لطیف دارد و لکه را به خودش نمیگیرد. شستن و شوی این محصول بسیار راحت است و نیازی نیست از مواد شوینده‌ خاص استفاده کنید. این محصول از پارچه‌ مصنوعی ساخته شده.
پتو مناسب کودک باید به اندازه ای باشد که تمامی بدن کودک شما را بپوشاند. هدف از خرید محصول خواب با کیفیت برای کودکان عزیز شما حفاظت از آنها در برابر سرما است. هنگام خرید به این‌ نکته توجه کافی را داشته باشید تا فرزندتان سرما نخورند. بزرگ بودن زیاد پتو نیز کودکانتان را اذیت میکند. پتوی کودکان دلبندتان در اندازه ‌های مختلفی تولید میشوند که استانداردترین این محصولات در سایز ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر تولید میشود.

عرضه کننده مستقیم پتو نگین تک رنگ

عرضه کننده مستقیم پتو نگین تک رنگ

عرضه مستقیم پتوی نگین تک رنگ از این مرکز تضمینی پتو نگین تک رنگ به عنوان مسئله ای بسیار مهم و تاثیرگذار برای به دست آوردن خریداران محترم پتوی گرم، نرم و لطیف است که در سایزهای متفاوت و به ارزان ترین قیمت ممکن و بسیار مقرون به صرفه و بدون هیچ گونه مشکلی در کیفیت پتو نگین تک رنگ در دسترس مردم قرار گرفته است. پس این محصولات به عنوان یک محصول بسیار مرغوب و با کیفیت در رنگ ها و طرح های متفاوت به بازار عرضه میشود تا در دسترس شما خریداران محترم قرار بگیرد.
کارخانه تولید و فروش تضمینی پتو نگین تک رنگ از جمله کارخانه های با سابقه ای است که در زمینه تولید منسوجات بسیار مقاوم و با کیفیت تولیدی نرمینه است که با کیفیت ترین و مرغوب ترین محصول خود را در تعداد بالا به مشتریان ارائه میدهد. مشتریانی که به تعداد بالایی از این محصولات با کیفیت احتیاج دارند میتوانند از طریق سایت های معتبر مربوطه محصولات خود را به صورت عمده یا جزئی سفارش دهند.

پتو ژله ای

پتو ژله ای

پتو ژله ‌ای به پتوهایی که در چهار فصل نیز مورد استفاده قرار میگیرند شناخته شده است و به این محصولات نرم و لطیف است و گرمای قابل توجهی دارد که وزن بسیار سبکی نیز دارند. این محصولات از بافت بسیار نرمی درست شده اند و به خاطر حجم بسیار کمی که دارد و جای کمی نیز اشغال میکند به عنوان پتوی مسافرتی نیز مورد استفاده قرار میگیرد. پتوهای ژله ‌ای به دلیل گرمای قابل توجهی که دارد در همه روزهای سال و تمامی فصل ها قابل استفاده است.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120997034
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com
Call Now Buttonتماس بگیرید