دیبافت
خانه / پتو شادیلون / خرید پتو شادیلون به صورت ویژه و عمده ای در کشور

خرید پتو شادیلون به صورت ویژه و عمده ای در کشور

پتوها، یکی از اساسی ترین کالاهای خواب به شمار می روند. آن ها برای گرم نگهداشتن بدن تولید می شوند که کاربرد بسیاری در فصل سرما دارند. برای این که این مشخصه اصلی را پتوها بهتر داشته باشند، آن را کارخانه جات از الیاف گوناگونی می سازند. یکی از برندهای معروف در ایران، شادیلون نام دارد که محصولات آن را به صورت عمده ای و تکی می شود از راه های متفاوتی در کشور به دست آورد. از طرفی جهت خرید پتو شادیلون به صورت ویژه می شود به مراجع مختلفی در همه جای ایران سر بزنیم. خرید پتو شادیلون به صورت ویژه و عمده ای در کشور

تجارت مستقیم بهترین نوع پتو شادیلون مشهد

تجارت مستقیم بهترین نوع پتو شادیلون مشهدکارخانه پتو شادیلون مشهد، محصولات خود را به شکل مستقیم وارد بازار می کند. بهترین نوع کالای این شرکت، از الیاف به خصوصی ساخته شده اند که باعث می گردد یک پتوی نرم، گرم، لطیف و در همین حال کاربردی تولید شود. از جانب دیگر، این کارخانه بزرگ، کالاهایش را در مدل های گوناگونی می سازد که به آن می توان اشاره نمود: 

 • پتو نوزاد 
 • پتو جوان
 • پتو نوجوان 
 • پتو مسافرتی 
 • پتو یک نفره و دونفره 

تجارت مستقیم بهترین نوع پتو شادیلون در ایران، از جانب مراجع مختلفی صورت می گیرد. در این عرصه، خود شرکت سازنده و همین طور مراجع اصلی ای که در گوشه و کنار کشورمان ایجاد کرده است، فعالیت گسترده ای دارند. این گونه عرضه، باعث می گردد تا پتو شادیلون مرغوب را خریدار به دست آورد. 

از جانب دیگر، پتو قیمت عالی را مشتریان خواهند توانست تهیه کنند. روی هم رفته، خرید عمده پتو و تکی آن در برند شادیلون بدون واسطه صورت می گیرید. 

خریدار عمده پتو شادیلون به قیمت تولیدی

خریدار عمده پتو شادیلون به قیمت تولیدی اگر در پی این هستید که پتو ایرانی جدید را به دست آورید که در کنار زیبایی، کیفیت مناسبی داشته باشد، خوب است که به ارائه دهندگان محصولات نوبافت کارخانه شادیلون مراجعه کنید. از این طریق خریدار می تواند به قیمت تولیدی هم به تهیه کالا بپردازد. روی هم می شود پتو شادیلون طرحدار و ساده را به شکل عمده ای تهیه کرد. 

برای این کار خریداران قادر خواهند بود که به نمایندگی پتو شادیلون سر بزنند. این شعبه های رسمی، در گوشه و کنار کشورمان فعالیت می نمایند و محصولات شان را به اشکال گوناگونی ارائه می دهند. به این ترتیب می توانید پتو ویژه دخترانه و پسرانه را هم تهیه کنید که در طرح های و رنگ های زیبا و متنوعی ارائه می شوند. 

باید گفت، آن دست از کسانی که خریدار پتو عمده به شمار می روند، فروشندگان جزئی در بازار، گروه های تجاری، بیمارستان ها و همین طور هتل های مختلفی هستند. از طرفی، خرید پتو شادیلون تهرات نیز به صورت کلی را می شود تهیه کرد. 

عموماً خریداران به این دلیل محصولات شان را به شکل عمده تهیه می کنند که به این ترتیب می توانند یک کالای خوب را با قیمت های ارزانی به دست آورند. 

مرکز اصلی پتو مسافرتی شادیلون

مرکز اصلی پتو مسافرتی شادیلوندر بالا، انواع پتوهای کارخانه شادیلون را برای تان معرفی کردیم که یکی از آن ها نوع مسافرتی بود. این محصول ویژگی های خاص خود را دارد که می توان با مراجعه به مراکز اصلی فروش در هر شهری که باشیم، آن را به دست آورده و مورد استفاده قرار بدهیم. این پتوها در ابعاد، طرح ها و همین طور الوان بسیار متنوعی تولید و پخش می شوند. 

اما پتو شادیلون مسافرتی، نوعی از کالا است که نازک، سبک و در همین حال قابلیت حمل آن راحت است. از سوی دیگر، به دلیل حجم کمی که ایجاد می کند، می توان آن را به آسانی حتی در کوچکترین جای ها قرار دارد. باید گفت، پتوهای مسافرتی را می توان به اشکال گوناگونی استفاده کرد. آن ها تنها برای سفر به کار رفته نمی شوند. 

می شود در فصولی که زیاد هوا سرد نیست، از آن به عنوان روانداز در خانه کار گرفت. یا در بیمارستان ها و حتی پیک نیک نیز استفاده کرد. برخی حتی به دلیل نازک و نرم بودن آن، به عنوان زیرانداز نیز کار می گیرند. خلاصه این که، این گونه از پتوها موارد کاربردشان بسیار زیاد است و به همین دلیل مشتریان فراوانی هم دارند. 

می توانید بهترین نوع پتو مسافرتی شادیلون را از مراجع مختلفی که در زمینه ارائه کالای خواب فعال می باشند، به دست آورید و آورید و مورد استفاده قرار دهید. 

عمده فروشی پتو شادیلون نوزادی

عمده فروشی پتو شادیلون نوزادیپتو شادیلون نوزادی را به صورت عمده بایستی از مراجع اصلی تهیه کرد. این گونه می توانید همرا به تخفیف های ویژه و همین طور نرخ های پایین تری آن را بخرید. بهتر است که به خود کارخانه و یا شعب رسمی و همین طور سایت های متفاوتی که در این حوزه فعال هستند سر بزنید. آن ها در همه جای ایران قابل دسترس می باشند. 

از سویی، پتوهای نوزادی در طرح ها و رنگ های زیبایی ارائه می شوند. یکی از مدل های مثال زدنی آن، پتو عروسکی است. این طرح، داری کلاهی است که در هنگام بیرون رفتن در زمستان، می تواند از رسیدن سرمال به سر نوزاد جلوگیری کند. البته کلاه خود مدل های گوناگونی دارد بیشتر به شکل خرسی می توانیم آن را مشاهده کنیم. 

ولی تنها این مدل نیست که در بازار ارائه می شود؛ بلکه در طرح های ساده ولی دارای عکس های شخصیت های کارتونی و رنگ های شاد نیز عرضه می گردد. روی هم رفته می شود آن را در سایز استاندارد به دست آورد که برند شادیلون آن را در ابعاد ۱۱۰*۸۰ تولید کرده و برای مشتریان خود به فروش می رساند. 

شما هم اگر خریدار عمده ای این محصول زیبا و منحصر به فرد می باشید، خوب است که سری به مراجع اصلی جهت تهیه کالا بزنید. 

بزرگترین بازار خرید پتو شادیلون با کیفیت

بزرگترین بازار خرید پتو شادیلون با کیفیتپتوها نیز مانند سایر کالاهای دیگر، انواع با کیفیت و نامرغوب دارند. عموماً برندهای بزرگ، سعی می کنند تا در هر حالتی کالای خود را با بهترین الیاف بافته و روانه بازار کنند. این گونه است که به یک شرکت با فروش بالا تبدیل می شوند و می توانند در بازار رقابت دارای اسم و رسمی شوند. 

شما می توانید با مراجعه به بزرگترین بازار خرید پتو شادیلون، نوع مرغوب و درجه یک این کارخانه را به دست آورید. اما مشخصات چنین کالایی چیست؟ از کجا باید بدانیم که محصول ویژگی های خوبی دارد؟ در گام نخست که باید به فروشندگان معتبر سر بزنید و به نکات زیر که به آن ها اشاره می کنیم هم توجه مبذول بدارید: 

 • به ابعاد آن توجه کنید. نوع اصل و با کیفیت سرکجی ندارد. 
 • به پارچه و نخی که برای دوخت دور پتو کار گرفته می شود دقت داشته باشید؛ رنگ نخ باید هم رنگ زمینه پتو باشد. 
 • آن را در دست بگیرید. بکشید. اگر پرزها از هم جدا شدند، خریداری نکنید. 
 • همین طور در این شرایط اگر زمینه پتو دیده شد هم کالا مرغوب نیست. 
 • و سایر موارد دیگر 

فروشنده برتر پتو ایرانی به قیمت کارخانه

فروشنده برتر پتو ایرانی به قیمت کارخانهپتو ایران، در تنوع بالایی ساخته می شود و برخی از فروشندگان نیز به قیمت کارخانه محصولات شان را عرضه می دارند. آن ها عموماً با تولیدی ها در تماس هستند و درست مانند یک نمایندگی عمل می کنند. به این ترتیب است که هم شرکت سازنده می تواند محصولات خود را در حجم بالایی به فروش رساند و هم فروشنده در بازار. 

اما برای پیدا کردن این گونه از عرضه کنندگان، نیاز به طی کردن مسافت های طولانی نمی باشد. شما با سرچ نمودن در اینترنت، راحت به ارائه دهندگان دست خواهید یافت؛ چون که در این فضا، بیشتر فروشندگان آنلاین محصولات شان را با تخفیف های خوبی عرضه می کنند. 

به این صورت انواع پتو ایرانی را با بهترین نرخ ها به دست آورده می توانید و همین طور، قادر خواهید بود که در تنوع بالایی به خرید آن بپردازید. فروشگاه پتو ارزان را به آسانی همان طور که اشاره کردیم، می توان پیدا نمود. تنها مسئله این است که در هنگام خرید توجه کنید که فروشگاه معتبر باشد. 

عرضه پتو شادیلون صادراتی با قیمت ارزان

عرضه پتو شادیلون صادراتی با قیمت ارزانصادرات پتو ایرانی به کشورهای مختلفی انجام می شود. در این میان می شود گفت که بازارهای کشورهای همسایه یکی از مقاصد بیشتری تولیدی ها است. 

از طرف دیگر، برندها سعی می کنند تا با ارائه بهترین محصولات، بتوانند در این بازارها از رقبای خوب پیشی بگیرند. به این ترتیب است که آن ها پتوها را در بالاترین سطح کیفی برای صادرات آماده می نمایند. از سویی، پیش از این که به این کار مبادرت ورزند، از هر جهتی مراکز خرید و فروش سلیقه مردم را مورد مطالعه و بررسی قرار می دهند. 

این گونه بهتر خواهند توانست که فروش بالاتری داشته و سود ببرند. از طرفی، این شرکت ها محصولات خود را با نرخ های ارزان تری نیز ارائه می دهند که به این ترتیب خواهند توانست به ارائه بهتر محصولات شان بپردازند. 

روی هم رفته، عرضه پتو شادیلون صادراتی با قیمت ارزان را خود کارخانه و یا شرکت های بازرگانی مختلفی در تنوع بالا انجام می دهند. 

پتو گل برجسته برند شادیلون

پتو گل برجسته برند شادیلونجهت خرید پتو گل برجسته برند شادیلون، می شود راه های متفاوتی را در پیش گرفت. این مارک، محصولات خود را برای این که بهتر به فروش برسند، به سر تا سر ایران توزیع و پخش می کند که به این ترتیب همه مصرف کنندگان قادر خواهند بود تا از کالای این شرکت استفاده ببرند. 

نو گل برجسته، از جمله کالاهایی است که به راحتی می شود آن را تشخیص داد. این کار را با لمس کردن پتو می توان انجام داد. گل هایی که بر روی پتو طراحی شده اند، برآمدگی دارد و به این ترتیب است که حس خوبی را منتقل می کند. 

با پتوهای گل برجسته شادیلون، می توان خواب راحتی داشت و بدون این که نگران حساسیت ها بود، از آن کار گرفت. 

آشنایی با طرح های متنوع پتو ویژه شادیلون

آشنایی با طرح های متنوع پتو ویژه شادیلونپتوهایی که به صورت ویژه برند شادیلون تولید می کند، دارای طراحی های زیبا و منحصر به فردی می باشد. این کارخانه، کالایش را برای رده های سنی متفاوتی ارائه می دهد. به این منظور که شما خواهید توانست پتو نوجوان شادیلون و نوزاد را در مدل های مختلفی به دست آورید. 

خلاصه این که پتوهای طرح گل ریز، گل درشت، تدی، عروسکی، طرح تیم های فوتبال، طرح شخصیت ها کارتونی و غیره را که این برند تولید کرده را از بازارهای متفاوتی تهیه کنید. البته می شود با بازدید از سایت های اینترنتی، با مدل های بیشتر از این محصول آشنایی حاصل کرد. 

معرفی سایز های مختلف پتو شادیلون

معرفی سایز های مختلف پتو شادیلونهر پتویی برای هر رده سنی ای، سایز مشخص خود را دارد. در این زمینه استاندارد ویژه ای است که همه شرکت های تولید کننده به آن پایبندی دارند. شرکت شادیلون نیز به همین ترتیب محصولاتی را که به بازار عرضه می دارد، بر اساس سایزهای مختلف می باشد. 

برای نمونه، اندازه پتوهای نوزاد با نوجوان و همین طور بزرگسالان فرق می کند و یا فرق زیادی بین پتوهای یک نفره و دونفره وجود دارد. روی هم رفته، در این جا به معرفی سایزهای مختلف پتو شادیلون می پردازیم که شما برای خرید مناسب می توان راهنمایی کند: 

 • سایز پتو نوزاد شادیلون: ۸۰*۱۱۰ 
 • سایز پتو نوجوان شادیلون: ۱۱۰*۱۴۰ 
 • سایز پتو جوان شادیلون: ۱۴۰*۲۲۰ 
 • سایز پتو یک نفره شادیلون: ۱۶۰*۲۲۰ 
 • سایز پتو دو نفره شادیلون: ۲۲۰*۲۴۰ و ۱۹۵*۲۲۵ 
 • سایز پتو مسافرتی شادیلون: ۲۰۰*۲۲۰ و ۱۵۰*۲۲۰ 

تهیه پتو دو نفره با برند معتبر

تهیه پتو دو نفره با برند معتبرپتوهای دونفره، نوع خاصی از محصول به شمار می روند. آن ها را زوجین جوان می توانند از راه های متفاوتی تهیه کنند. این پتوها باید گفت که به صورت یک لایه و دولایه تولید می شوند و آن را برندهای معتبر زیادی در ایران می سازند و روانه بازار می کنند. 

این پتوها، گرمای به خصوصی دارند و از جهت دیگر، طرح های منحصر به فرد خود را دارا می باشند. شما به صورت حوله ای، ژله ای و غیره خواهید توانست این کالای خوب را به دست آورید. 

برای تهیه عمده و تکی آن نیاز است تا به عرضه کنندگان مختلفی سر بزنید که در این حوزه فعالیت می کنند. 

ارائه دهنده قیمت به روز شده پتو شادیلون

ارائه دهنده قیمت به روز شده پتو شادیلونپتو شادیلون را در این نوشته به طور همه جانبه برای تان معرفی کردیم و گفتیم که چه مدل ها و سایزهایی دارد و این که می توان چگونه آن را به دست آورد. از طرفی، هر کدام از این محصولات دارای نرخ های متفاوتی نیز می باشند. 

می توان با مراجعه به ارائه دهندگان آن، تازه ترین قیمت به روز شده پتوهای این مارک را به دست آورد. گفتنی است که بر اساس کیفیت، رنگ و طرح، سایز و همین طور الیاف به کار رفته آن، نرخ ها را کارخانه تعیین می کند و محصول را برای فروش به بازار ارائه می دهند. 

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189784703
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پتو شادیلون به صورت ویژه در تهران

آیا می دانید فروش پتو شادیلون به صورت ویژه از طرف چه مراجعی در تهران صورت می گیرد؟ اصلاً این برند از پتو، محصولاتش چه ویژگی هایی دارند؟ آن را در چه طرح و رنگ ها

پاسخی بگذارید